Honor by se u jeho nejnovější řady smartphonů mohl inspirovat oblíbeným anime

Honor
Zdroj: Honor

Mnoho čínských značek se v poslední době začíná spojovat s tvůrci anime, aby uváděly na trh smartphony v limitovaných edicích. Např. začátkem roku Realme v Číně představilo speciální verzi GT Neo 3 inspirovanou Narutem. V tuto chvíli to vypadá tak, že Honor vyvíjí limitovanou edici modelu Honor 80 Pro založenou na nedávno vydaném anime Three-Body Problem.

Three-Body Problem je anime založené na oceňovaném sci-fi románu se stejným jménem. Napsal ho Cixin Liu a je to součást jeho sci-fi série Remembrance of Earth’s Past. Román do anime adaptovala čínská platforma pro přehrávání videí – Bilibili. První epizoda měla premiéru teprve 3. prosince. U diváků je nové anime zřejmě populární poměrně hodně, když Honor chystá nový smartphone s jeho motivy.

Honor oficiálně nepotvrdil, že by měl nový smartphone mít nějakou úpravu. Nicméně tato zpráva jde ruku v ruce s tím, že Honor má v plánu představit novou variantu Honoru 80 Pro bez zakřivených stran displeje. Včera se na internetu objevil snímek, který nám ukázal smartphone s logem Three-Body Problem na jeho zádech. Zbytek zad má černou barvu a modul fotoaparátu je stejný jako u původní verze Pro.

Honor
Upravený Honor 80 Pro / Zdroj fotografie: Honor

Pokud společnost na telefonu skutečně pracuje, tak můžeme očekávat, že bude debutovat s přizpůsobeným příslušenstvím, balením a uživatelským rozhraním, tak jako to u takových smartphonů bývá. Další podrobnosti o speciální edici by na povrch mohly vyplout brzy.

Model 80 Pro je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Disponuje displejem s rozlišením 1,5K a obnovovací frekvencí 120Hz. Dodává se s velkou 4 800mAh baterií, která podporuje 66W rychlé nabíjení a běží na nejnovějším operačním systému Android 13 se softwarem společnosti MagicOS 7.0 ihned po vybalení.

Já osobně takto upravené smartphony vítám a vy? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *