LaMetric TIME: Inteligentní panel, který Vám ukáže vše důležité

Původně jsem recenzi tohoto produktu ani psát nechtěl, ale pak jsem si řekl, že se určitě najde taky nějaký nadšenec (blázen) do těchto blbůstek jako jsem já a tak by to mohl ocenit. Po tomhle zobrazovacím panelu jsem začal pokukovat, jen pár dní poté, co jsem založil Svět Huawei. Nebudu Vám lhát, líbila se mi myšlenka, že usednu k počítači a ihned uvidím, kolik mám nových fanoušků na Facebooku nebo na Instagramu.  A celé to bude takové přehlednější a člověka to bude motivovat k ještě lepším výsledkům, když uvidí plody své práce hned z první ruky.

Vzhled panelu:

Tady se skupinka designérů opravdu vyřádila. Ten design je tak jednoduchý, až je s prominutím pitomý a to v dobrém slova smyslu. Celý zobrazovací panel je jeden celek, krásně matná plocha, kde ani při pohledu z blízka nemáte možnost zahlédnout LED diody, které jsou pod panelem umístěny. Na horní části krabičky najdeme tři tlačítka. Klasické směrovky doprava, doleva na přepínání funkcí a uprostřed je usazeno kulaté potvrzovací tlačítko. Po obou stranách nalezneme dva malé reproduktory o výkonu 2W. Dále na levé straně pod reproduktorem najdeme tlačítka na ovládání hlasitosti a na pravé straně pod reproduktorem najdeme tlačítko na vypínání a zapínání. Zezadu celého panelu najdeme vstup na 3,5mm jack konektor a napájení přes microUSB.

Obsah balení:

Balení je v tomto případě velmi strohé, ale na druhou stranu dostačující. V balení najdeme napájecí kabel, adaptér do zásuvky a redukce do sítě pro použití v jiných zemích v neposlední řadě samozřejmě panel LaMetric TIME.

Instalace a propojení:

Po kompletním zapojení, složitém nastavení a spárování s aplikací v telefonu pomocí Wi-Fi, si můžete začít hrát s nastavením celého panelu. Mě osobně nejvíc lákají aplikacemi, jako je YouTube, FaceBook, Instagram, Spotify apod. Zařízení Vám totiž v reálném času ukazuje počet Vašich fanoušků na sociálních sítích. Samozřejmostí je možnost streamovat z telefonu hudbu a přehrávat ji na LaMetricTime pomocí integrovaných reproduktorů. Pomalinku se teprve učím využívat všeho jeho vychytávek. Malinko mě zamrzelo, že LaMetric neumí využívat Wi-Fi na frekvenci 5ghz, což byl pro mě celkem zásadní problém už při párování s domácí sítí.

Zobrazení:

Jak už jsem psal výše. Na tomhle panelu si můžete nechat zobrazit téměř cokoliv, od Vaších fanoušků na sociálních sítích, přehled Vaších RSS kanálů po různé sportovní výsledky. Zařízení se dá konfigurovat a každý den do něj přibývají nové a nové aplikace, které si můžete stáhnout a zas o něco rozšířit využití této malé krabičky. Najdete zde, také několik aplikací na počasí, takže se Vám na displeji ukazuje reálná informace o počasí, rychlosti větru a množství srážek.

Cena:

Cena je v tomto případě opravdu obrovská. Nebojím se říct, že až přemrštěná. Popravdě se i za tyhle peníze stále jedná o nejlevnější produkt tohoto typu, několikrát jsem narazil i na 2x-3x dražší typy, než je právě tento panel od LaMetric. Už Vás nebudu déle napínat, cena tohoto produktu je 4990CZK (309,9EUR)

Fotogalerie:

Souhrn:

Teď si asi říkáte, že jenom cvok by si tohle koupil za ty peníze. Popravdě, ty peníze za to stojí, ale musíte mít proto využití. Pokud to budete mít jen jako normální hodiny a občas to použijete jako budík, tak to pro Vás nebude. Ale pokud to budete používat na sledování Vašich sociálních sítí, ovládání inteligentní domácnosti, monitoringu finančních výsledků a tak dále. Tak věřím, že se zařízením budete spokojeni a těch peněz Vám líto nebude.

Stále objevuji nové a nové poznatky, které tato „krabička“ nabízí, tak pokud budete mít zájem později vydám ještě podrobnější článek čistě o funkcích LaMetric TIME.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *