Léto ve znamení festivalů? Yenkee přináší výbavu, kterou si na festivalech zamilujete

Autor fotografie: Pexels / Zdroj fotografie: Pixabay

Léto nemusí nutně znamenat dovolenou u moře, hojně přeje i ostatním venkovním aktivitám. Mezi ty nejlákavější, nejakčnější určitě patří festivaly. Jenom tuzemská scéna nabízí přes 90 různých hudebních akcí nejrůznějších žánrů a jejich sezóna je v plném proudu. Kromě společnosti kamarádů, stanu, spacáku a oblečení vám pobyt na takové akci zpříjemní i praktické vybavení. Proto pro Vás máme menší přehled Yenkee gadgetů, které Vám dokážou venkovní párty z příjemnit.

Jak už jsem psal v článku dříve, tak na podobné akce je dobré si sebou zabalit výkonnou powerbanku. Například Yenkee YPB 1180 nabízí výkon až 18 W s kapacitou 10 000 mAh. Tento model používá můj redakční kolega Adam, kterého znáte z našeho webu. Tento typ powerbanky nabídne výstup USB-C a USB-A. Díky tomu zajistí bezproblémové nabíjení dvou zařízení současně, kdy se výkon rovnoměrně rozdělí na 5 W. O jejím stavu nabití vás průběžně informuje LCD displej. Elegantní kovová powerbanka je k dostání na našem trhu ve dvou barvách. Pořídit si ji můžete v šedé i červené barvě.

Yenkee
Zdroj fotografie: Yenkee

Netřeba říkat, že k powebance budete potřebovat odolný kabel, to je samozřejmost. Kabel v ocelovém provedení má dlouhou životnost i velkou odolnost. Navíc se vám nikdy nestane, že by se vám v tašce nebo kapse zamotal. Synchronizační a dobíjecí model je dostupný ve třech provedeních pro každý typ zařízení. USB-C je k dostání za 279 Kč, Lightning za 399 Kč a USB A / B mikro za 229 Kč.

Yenkee
Zdroj fotografie: Yenkee

V mezičase, kdy nehraje žádná živá hudba se vám bude určitě hodit reproduktor Yenkee YSP 3010BK, který je díky svému provedení jako dělaný na venkovní akce. Je vyroben z odolného materiálu, který zvládne nejeden pád a díky praktickému držáku ho nikdy neztratíte. Výkon 20 W a výdrž až 10 hodin se naopak postará o nikdy neutichající party. Pokud se na party sejdou dva reproduktory QBRICK, bude zábava díky technologii True Wireless Stereo (TWS) opravdu všudypřítomná. Například tento repráček koupíte u každého většího prodejce s elektronikou už za 999 Kč.

Yenkee
Zdroj fotografie: Yenkee

Vášnivým uživatelům sociálních sítích, kteří chtějí svým sledujícím zprostředkovat dokonalé video z akce, je určen flexibilní stativ 3v1 s vestavěným standardním 1/4″ závitem. Model YSM 301BK se postará o stabilitu díky pryžovým nohám s extrémní přilnavostí, které se dají obtočit nebo postavit. Perspektivu 360° snímáni zajišťuje otočná kulová hlava. Sada je dodávána s držákem telefonu a stativu pro akční kamery za cenu 529 Kč. Natáčení vlogů či live přenosu je s ní mnohem jednodušší. Osobně tento stojánek používám doma pro natáčení časosběrných videí u 3D tiskárny.

Yenkee
Zdroj fotografie: Yenkee

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *