Letos nás čeká velkolepá akce? GTA VI bude oznámeno ve velkém stylu

GTA 6
Zdroj: Rockstar

Rockstar již prozradil, že vyvíjí zbrusu nové GTA VI, ale neprovedl žádné „oficiální“ oznámení s obvyklým trailerem herní ságy. Společnost loni překvapila množstvím úniků, které způsobil mladý hacker. Úniky odhalily podrobnosti o příští hře Grand Theft Auto.

Rockstar potvrdil pravdivost těchto úniků, ale uvedl, že se zakládají na rané fázi vývoje hry. Z tohoto důvodu si na skutečný produkt musíme ještě počkat. Podle renomovaného novináře Toma Hendersona přijde oficiální oznámení v roce 2023.

V publikaci, kde Henderson ponechává některé své předpovědi pro rok 2023, poukazuje na brzké „největší herní oznámení všech dob“. Podle něj má toto okno velký smysl, zejména proto, že se již několik let očekává, že se hra dostane na trh až v roce 2025.


Nenechte si ujít:


„Ačkoli mě komunita GTA v roce 2021 proklela poté, co jsem poukázal na spuštění mezi lety 2023 a 2025, stále tomu věřím. Oznámení v roce 2023, dává velký smysl, zvláště když víte, jakým způsobem Rockstar a Take-Two tvoří věci. Například jak u GTA 5, tak u RDR 2 přišlo oznámení dva roky před skutečným uvedením na trh“.

GTA VI – další podrobnosti o hře se dozvíte v oficiálním oznámení

Podle novináře přijde oznámení ve velkém stylu. Rockstar při této příležitosti odhalí některé herní prvky a postavy v nové hře. Soudě podle úniků informací budeme v GTA VI ovládat dvě postavy Jasona a Lucii. Dočkáme se jakéhosi dobrodružství ve stylu „Bonnie & Clyde“. Existují také důkazy o dalších dvou postavách, ale nevíme, zda se dostanou do skutečné hry. Dále úniky ukazují na zasazení do Severní Ameriky (Vice City) a Jižní Ameriky.

Tom se také vyjádřil k nedávnému dokumentu společnosti Microsoft, který naznačuje příchod hry v roce 2024. Podle něj je to možné, ale velmi nepravděpodobné.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: insider-gaming.com

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *