Je tohle vůbec možné? Microsoft odhalil, kdy přijde hra GTA 6 na trh

GTA 6
Autor: Victoria_Borodinova / Zdroj: Pixabay

Kdy bude GTA 6 uvedeno na trh? To je skutečně dlouho nezodpovězená otázka. Microsoft si však myslí, že si je toho vědom, vzhledem k tomu, že ve svém oficiálním dokumentu uvádí, že předpokládá příchod této hry v roce 2024.

Je pravdou, že řada z nás si říká, vyjde vůbec někdy GTA 6? Na další kapitolu hry čekáme přes deset let, a stále se nic významného neděje. Podle společnosti Microsoft bude hra uvedena na trh už v roce 2024.

Toto datum napsala společnost Microsoft ve svém oficiálním dokumentu. Těžko říct, zda má informace, které nikdo jiný nemá, nebo zda se jedná o pouhý odhad (i když to je spíše nejpravděpodobnější). Každopádně to dává fanouškům, kteří už nový díl nečekají, novou naději.

Společnost Microsoft hovoří o vydání hry GTA 6

Datum vydání hry od společnosti Rockstar bylo zmíněno v souvislosti s akvizicí společnosti Activision Blizzard. Aby Microsoft získal souhlas s transakcí, musí se dostavit k různým úřadům pro hospodářskou soutěž. Společnost Sony se rychle chopila příležitosti a obchodní dohodu zpochybnila.

Japonská společnost argumentuje tím, že v důsledku akvizice Activisionu společností Microsoft by přišla o Call of Duty, jednu z klíčových licencí, které podporují prodeje PlayStation. Microsoft uvedl, že Sony může v budoucnu očekávat získání mnoha dalších licencí, včetně licencí na hry FIFA, Destiny, Battlefield nebo dokonce GTA. V případě posledně jmenované hry americký podnik uvádí jako možné datum vydání rok 2024.


Nenechte si ujít:


To je dostatečný důvod k tomu, aby si hráči získali pozornost. Oproti jiným datům, která v minulosti připadala v úvahu, je rok 2024 blízko. Například Jason Schreier z agentury Bloomberg zmínil příchod nejpozději v roce 2025. Každopádně poslední slovo bude mít samozřejmě Rockstar.

Stále platí, že nejočekávanější hrou na světě je bezpochyby GTA 6. Jeden z hackerů před několika měsíci zveřejnil na internetu nahrávky z vývojové fáze hry, na nichž se objevily četné scény z hraní. I když byla hra teprve v rané fázi vývoje, vypadala skvěle. Pokud je vydání v plánu v roce 2024, tak první informace by mohly být k dispozici relativně brzy.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: insider-gaming.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *