Levný smartphone s nejnovějším Androidem 13? POCO odhaluje své silné stránky

POCO
Zdroj: POCO

Společnost Xiaomi je v posledních letech jednou z nejoblíbenějších značek chytrých telefonů a její zařízení si získala širokou oblibu po celém světě. Společnost je známá výrobou vysoce kvalitních chytrých telefonů, které nabízejí vynikající poměr ceny a výkonu. A jedním z jejich nejoblíbenějších zařízení posledních let je POCO F3.

Až donedávna byl POCO F3 považován za jednu z nejlepších možností střední třídy dostupných na trhu. A to i ve srovnání s novějšími zařízeními. Společnost Xiaomi však nyní dala POCO F3 zelenou pro aktualizaci na Android 13 a MIUI 14. Díky tomu se stává ještě atraktivnější volbou pro ty, kteří si pořizují nový smartphone.


Nenechte si ujít:


Další populární smartphone dostává aktualizaci MIUI 14

POCO F3 byl uveden na trh v roce 2021 se systémem Android 11 a MIUI 12. V době psaní tohoto článku je tedy zhruba dva roky starý. Touto aktualizací splní slib společnosti Xiaomi poskytovat dva roky verze Androidu a MIUI pro svá zařízení střední třídy, což znamená, že může zůstat na Androidu 13.

Je sice možné, že POCO F3 v budoucnu obdrží více verzí MIUI založených na Androidu 13, nikoliv na dalším Androidu 14 nebo 15, ale v současné době jde pouze o spekulaci. Úspěch tohoto zařízení však může vést společnost Xiaomi k tomu, že zváží jeho aktualizaci na Android 14, což by byla skvělá zpráva pro uživatele, kteří chtějí svůj POCO F3 používat i v následujících letech.

Závěrem lze říci, že aktualizace POCO F3 na Android 13 a MIUI 14 je skvělou zprávou pro uživatele, kteří chtějí své zařízení používat i v dohledné budoucnosti. Díky vynikajícímu poměru ceny a výkonu a vysoce kvalitním funkcím bude POCO F3 jistě oblíbenou volbou mezi uživateli chytrých telefonů i v příštích letech.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: proandroid.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *