Majitelce bouchnul její telefon a zabil ji. Incident vyšetřuje Xiaomi

Xiaomi
Xiaomi Mi Lite 11 4G / Zdroj fotografie: Xiaomi

Jeden z uživatelů sociální sítě Twitter napsal, že jeho teta šla spát a ráno už se neprobudila. Za normálních okolností by to nebylo nic neobvyklého, ale v tomto případě za to může smartphone. Konkrétně se jedná o model Xiaomi Redmi 6A.

Většina lidí spí s mobilem u hlavy a to se může stát osudným, ačkoli by to nikdo z vás nečekal. Uživatel uvedl, že nedávno v noci uslyšel výbuch z tetiného pokoje, a když přišel, tak uviděl explodovaný mobil. Naneštěstí tato situace způsobila předčasnou smrt jeho tety. Jakmile se o tomto dozvědělo vedení Xiaomi, tak ani chvíli neváhalo a začalo incident okamžitě vyšetřovat.


Uživatel neváhal a dokonce nám sdílel fotku, na které můžeme vidět, jak Redmi 6A dopadlo. Obrázek si o tom můžete udělat sami, ale myslíme, že se o nic moc nebude lišit. Uživatel ve svém příspěvku na Twitteru vyzval Xiaomi, aby mu v těžké životní situaci přišlo na pomoc. Dále uvedl: „Je to pro nás špatná doba. Je odpovědností značky, aby nás podpořila.“


Bude Vás také zajímat:


Reakce Xiaomi na sebe nenechala dlouho čekat. Konkrétně se vyjádřilo v tom smyslu, že bezpečnost zákazníků je nanejvýš důležitá a každou takovou situaci bere mimořádně vážně. Dále dodalo, že jejich tým vynaloží veškeré úsilí, aby dokázal kontaktovat rodinu pozůstalé.

Uživatel na Twitteru nakonec uvedl: „Její rodina je nesmírně skromná. Její syn je v indické armádě. Moc toho nemají. Svůj telefon používala výhradně k volání a přehrávání videí na YouTube. Pokud značka nepřebere odpovědnost za své činy, tak bude muset rodina bojovat za spravedlnost, k čemu to je?

Doufáme v to, že Xiaomi opravdu nezaváhá a rodinu brzy podpoří. Rodina má naší upřímnou soustrast. Takové případy se opravdu musí prošetřit, protože nikdy nevíme, kdy to může potkat kohokoli nás. Mě osobně tato zpráva hodně překvapila, a co vás? Spíte v s mobilem u hlavy nebo ne? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *