Máme pro vás tři tipy, jak sledovat YouTube na Huawei mobilech bez GMS

Aplikace YouTube / Autor fotografie: Sam riz / Zdroj fotografie: Pixabay

Myslím, že každého z nás zasáhla zpráva o tom, že YouTube Vanced končí. To znamená, že je zas o způsob méně, jak obejít nefunkčnost YouTube například na řadě Huawei P40. Nicméně, my se tomuhle problému podívali na zoubek, a proto vám teď přinášíme tři tipy, jak sledovat plnohodnotné YouTube, i když Google služby nemáte.

Webový prohlížeč

První a zároveň snad tou nejjednodušší možností je pouštění si YouTube přes webový prohlížeč. Je to v mých očích nejhorší možná varianta, jelikož celkově to vypadá na tom prohlížeči blbě, jsou tam reklamy a nelze nastavit tmavý režim. Ten já považuji za něco dost důležitého.

NewPipe

Další možností pro vás je aplikace NewPipe, která mě rovněž nikterak neoslnila. Celkové nastavení mi už od začátku přijde docela dost zmatečné a absolutně neintuitivní. Dále nápisy typu „Je tu sranda jak v márnici“ mi přijdou absolutně nevtipné, a nechápu, co se tím vývojáři snažili říci. Plusem je rozhodně fakt, že aplikace už od počátku běží v tmavém režimu. V NewPipe videa stahovat lze, ale je to mnohem složitější, než u varianty, kterou vám za chvíli představím, takže možnost stahování je tady asi fajn.

Aplikace NewPipe / Autor fotografie: Adam Vilkus

YMusic

Nebudu lhát, tahle aplikace je asi mým největším favoritem. Máme zde možnost přihlášení přes účet Google, ekvalizér, tmavý režim i možnost stahování písniček, a to velmi jednoduše a prakticky. S videi je to tady kapku složitější, jelikož videa nevidíte hned po stažení aplikace. Když chcete písničku i s videem, tak musíte kliknout na ikonu kamery v pravém horním rohu. Tam zvolíte možnost „automaticky“ a písnička se začne přehrávat i s videem.

Aplikace YMusic / Autor fotografie: Adam Vilkus

Kdybych si měl z těchto tří variant vybrat tu nejlepší pro mě, tak jednoznačně u mě vede YMusic. Webový prohlížeč se mu nemůže absolutně rovnat a NewPipe? Jo, to by bylo asi fajn, kdyby nebylo YMusic, takhle je to pro mě výrazně neuspokojující aplikace, která toho nemá moc co nabídnout. YMusic i NewPipe lze stáhnout na Aptoide, Aurora Store či APKPure. Já osobně nejvíce využívám Aptoide, ale vím, že nejvíce lidí preferuje Aurora Store.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: Svět Huawei (vlastní)

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *