Máme pro vás trik, díky kterému si zlepšíte signál mobilního telefonu zcela zdarma

Trik
Honor Magic4 Pro / Zdroj fotografie: Honor

Někdy se každý z nás ocitnul ve chvíli, kdy potřeboval řešit něco důležitého, ale vypadnul signál. Je to jistě nepříjemné, ale my vám dnes ukážeme trik, díky kterému už snad tento problém nebudete muset nikdy řešit. Předpokládám, že každý z vás, kdo si tento článek čte, tak má hlavu, kterou dnes budete potřebovat. Dopředu bych vám rád dal vědět jenom to, že tento trik funguje i na zlepšení signálu klíčů u auta, takže když se někdy ocitnete moc daleko od vašeho vozidla a budete potřebovat si ho zamknout, tak vám taky pomůže.

Nemůžeme ručit za to, že vám tento trik opravdu vždy zabere, ale je vědecky potvrzeno, že by vám pomoci měl. Jediné co k němu potřebujete je vaše hlava a mobilní telefon. Když na svém smartphonu uvidíte, že nemáte signál, tak byste si ho měli přiložit k hlavě. Konkrétně ke spánku nebo bradě. Telefon ucítí z vašeho těla vlhkost, díky čemuž se mu zlepší signál.


Nenechte si ujít:


Vědci tento trik vysvětlují tím, že 60 % lidského těla tvoří voda. Ta reaguje na elektromagnetické vlny, které se zesilují s tím, jak blízko je mobilní telefon umístěn k tělu. Když vlny proniknou do vašeho těla, tak se vytvoří něco jako „dielektrický rezonátor“, který zvyšuje amplitudu vln a s tím i dosah signálu.

Jak jste z textu jistě pochopili, tak k tomuto triku nepotřebujete nutně lidské tělo, ale postačí vám cokoli vlhké. Takže klidně i džbán s vodou, nicméně předpokládáme, že nikdy nebudete mít nic víc blíže k sobě, než své tělo obzvláště třeba na poušti či někde v lese.

Co na tento trik říkáte? Znali jste ho nebo ne? Já osobně jsem viděl již mnoho videí, kde různí lidé tohle zkoušeli a vždy to fungovalo. Asi nejslavnější pokus provedl James May v pořadu Top Gear, kde mu to taky fungovalo s klíči od auta.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: carthrottle.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *