Máme první informace o Honoru 100 Pro

Honoru
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Střední třída od Honoru je populární napříč všemi trhy. A to včetně toho českého, kde nám sice Honor své telefony představuje pouze jednou ročně, ale to dá rozum. V Číně je mnohem více lidí a s tím také trh. Proto se tam telefony Honoru střední třídy představují hned jednou za půlroku. A tentokrát nebude nic jinak. Dnes totiž unikly první informace o modelu Honor 100 Pro, který vypadá zatím úžasně.

Nejnovější únik máme od spolehlivého leakera Digital Chat Station, který často vypouští na povrch informace o nových telefonech Huawei. Nové zařízení od Honoru má AMOLED displej s rozlišením 1,5K a pravděpodobně 120Hz obnovovací frekvencí, která je už v dnešní době takový standard. O perfektní výkon se postará čip od Qualcommu, a to konkrétně Snapdragon 8 Gen 2.

To je velký upgrade v porovnání se Snapdragonem 8+ Gen 1, jež se nacházel v Honoru 90 Pro. Je dobře, že čínská společnost svou nadcházející řadu telefonů neosadila drahým Snapdragonem 8 Gen 3. Je možné, že by to ze střední třídy udělalo už takovou částečnou vlajkovou loď, u které by nám moc cena nevoněla.

Nový telefon od Honoru dorazí už v listopadu

Leaker ve svém úniku zmínil, že Honor 100 Pro dostane pilulku se dvěma fotoaparáty. Je pravděpodobné, že jeden fotoaparát bude sloužit k focení normálních fotek, zatímco ten druhý bude ultraširokoúhlý pro co největší záběr na skupinové fotografie. Podobně už to takhle má Honor i s předešlými telefony, kdy o nich uvádí, že jsou zaměřeny hlavně na selfie fotky. První testování nového telefonu začne až příští měsíc. Avšak nebude to na dlouho, jelikož už v listopadu se nový telefon představí na čínském trhu. Bohužel více specifikací ještě nemáme. Nicméně je docela jasné, že časem vyjdou na povrch ještě další informace.

V Česku máme pouze Honor 90, který si nevedl vůbec špatně. Pro vás jsme ho otestovali a v podstatě v ničem nezklamal.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, twitter.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *