Máme první rendery řady Huawei P60

Série Mate 40 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Společnost HoiINDI nedávno zveřejnila novou sadu koncepčních renderů pro další vlajkovou loď společnosti Huawei – Huawei P60 Pro. Tvůrce konceptu použil dříve představenou řadu P50 a spekulace, aby vytvořil co nejpřesnější obrázky nadcházející řady. Je každopádně důležité zmínit, že tyto rendery jsou zcela unikátní, ale nejsou oficiální, takže je berte prozatím s rezervou.

Vykreslení konceptu Huawei P60 Pro ukazuje tento telefon s FullView displejem a malým výstřelem uprostřed nahoře. Displej je na okrajích zakřivený a to z obou stran. Bohužel ne tedy ze všech čtyř, tak jako tomu je u řady P40. Telefon má fyzické klávesy na pravé straně. Přesněji se tam nachází tlačítko napájení a ovládaní hlasitosti, takže je to taková klasika. Rám by měl být z hliníku, který se krásně třpytí.

Huawei P60 Pro / Zdroj fotografie: HoiINDI (se souhlasem)

Na zádech nalezneme obří kamerový modul, který jsem snad ještě u žádného jiného mobilu neviděl. Nachází se v něm hned 4 fotoaparáty, LED blesk a barevný senzor. Specifikace žádné zatím nemáme, takže vám k téhle oblasti nic víc neřeknu.

Huawei P60 Pro vykreslen zepředu i zezadu / Zdroj fotografie: HoiINDI (se souhlasem)

Vzhled kamerového modulu se podobá řadě Nova 9 a Nova 8 s tím, že úprava fotoaparátu je docela zajímavá. Na zadní straně je mnoho různých nápisů, které jsou prozatím o ničem vypovídající. Jediným zajímavým aspektem je tam za mě nápis švýcarské fotoaparáty Leica. Ta už měla s Huawei spolupráci ukončit, tak mě překvapuje, že se v tomto renderu nachází.

Určitě si mnozí z vás pokládají otázku, zdali řada Huawei P60 vůbec vyjde, a podle nás ano. Věříme tomu, že se ji dočkáme do konce roku 2022.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *