Máte Huawei P20 Pro? Tak můžete začít slavit, EMUI 12 bylo oficiálně spuštěno

Huawei P20 / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei P20 Pro se řadí mezi starší vlajkovou loď společnosti Huawei, a stále září v rukou několika milionů uživatelů. Pro další vylepšení Huawei pokračuje v zavádění aktualizací softwaru pro P20 Pro. V tomto segmentu nyní Huawei P20 Pro získává aktualizaci zabezpečení EMUI z února tohoto roku.

Na druhou stranu tu máme vzrušující zprávy pro uživatele Huawei P20 Pro, kteří fungují na softwarovém systému EMUI 10.0. Chcete vědět, jaké jsou novinky? OK, smartphone Huawei P20 Pro, který nebyl podporován ohledně EMUI 11, je nyní způsobilý k instalaci nejnovější verze softwaru EMUI 12.

Huawei již otevřel beta testování EMUI 12 pro uživatele Huawei P20 Pro. Chcete-li se zúčastnit beta verze EMUI 12, požadovaná verze pro P20 Pro je 10.0.0.180. V tuto chvíli je tato beta aktivita spuštěna v Jižní Africe a brzy se rozšíří na další trhy.

Nejnovější aktualizace Huawei P20 Pro z února tohoto roku přichází s verzí 10.0.0.201 (C432E8R1P3). Velikost samotného balíčku je 278 MB. Podle protokolu změn obsahuje pouze vylepšení zabezpečení, která opravují různé úrovně hrozeb a chrání zařízení před nejnovějšími hrozbami.

Dlouho dobu se spekulovalo, že nástavba EMUI 12 nakonec pro modely Huawei P20 Pro nebude. Naštěstí vše dobře dopadlo, a na světě začínají první Beta testy. Pokud půjde vše podle plánu, tak můžeme očekávat, že v následujících několika týdnech se dočkáme plnohodnotné aktualizace pro modely P20 a P20 Pro.

Jak aktualizovat EMUI:

Prostřednictvím Nastavení otevřete nabídku nastavení na smartphonu, klepněte na systém a aktualizace a poté na aktualizace softwaru. Odtud stiskněte možnost ZKONTROLOVAT AKTUALIZACE a jakmile se aktualizace objeví na vašem zařízení, stáhněte si ji a nainstalujte.

Prostřednictvím aplikace My Huawei přejděte do aplikace My Huawei a klepněte na možnost podpory. Poté klikněte na ikonu aktualizací a dostanete se přímo na stránku aktualizace, klepněte na tlačítko stáhnout a nainstalovat.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweiailesi.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *