Řada Huawei Mate 60 se objevuje na nových snímcích. Nový design budí značné kontroverze

Huawei Mate 60
Zdroj: Huawei

Dnes se objevila nová vlna živých snímků řady Huawei Mate 60, které ukazují, že telefon byl už zadán do výroby. Toto je zřejmě náš poslední pohled na telefon předtím, než společnost přijde s oficiálním potvrzením ohledně vydání.

Snímky sice nejsou jednoznačné, ale z výhledu můžeme vytáhnout některé klíčové detaily. Fotoaparát je kruhový a uprostřed má velké místo, ve kterém by se mohla nacházet značka opět „XMAGE“ a další údaje o fotoaparátu.

Tentokrát se dočkáme dvoubarevného těla, spodní část se zdá být vyrobena z kovu, zatímco horní část má matnou bílou barvu. U některých strojů se zdá, že je barva obrácená. To se dokonale shoduje s minulými zprávami a mohlo by se skutečně jednat o řadu Mate 60.

Jak již bylo zmíněno, fotoaparát převzal některé prvky z řady Mate 40 Pro a Mate 50 a jedinečným způsobem je zkombinoval.

Předváděcí modely?

Je možné, že zařízení zobrazená na obrázcích mohou být makety připravené pro kamenné prodejny. Takové modely jsou většinou určeny k odeslání pro prodejce, aby se předem mohli připravit na zvídavé zákazníky.

Řada Huawei Mate 60:

V minulém týdnu generální ředitel Huawei Consumer Business Group prozradil, že 12. září se bude konat akce k uvedení na trh. Šéf sice neoznámil nic o chystaném zařízení Mate, ale máme zde jeho náznaky. Je zřejmé, že Huawei tímto modelem opět míří proti společnosti Apple, která má ve stejném termínu odhalit nové iPhony 15.

Spekuluje se také o tom, že společnost do této vlajkové lodi nainstaluje zcela nové fotoaparáty a satelitní technologie, aby ohromila zákazníky. Při modernizaci od svých minulých kořenů může Huawei také zmenšit výřez Mate 50 Pro a udělat z něj chytrý výřez ve tvaru ostrovní pilulky uprostřed přední strany. Stejně jako tomu bylo například u modelu Mate 40 Pro a série P40. Tam se taky nacházela dnes už legendární pilulka.

Aktuální hromadné odhalení řady Huawei Mate 60 a živé snímky zůstávají oficiálně nepotvrzené, ale může se jednat pouze o omezenou dobu. Dá se očekávat, že první upoutávky na novou sérii Mate 60 začnou ihned na začátku září.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: news.mydrivers.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *