Mega malér! Na veřejnost unikla promo videa společnosti Samsung, která lákají na řadu Galaxy S23

Galaxy S23
Autor snímku: THAM YUAN YUAN / Zdroj fotografie: Pixabay

Před několika dny společnost Samsung omylem potvrdila datum uvedení řady Galaxy S23 na trh. A pokud jste to náhodou přehlédli, akce s odhalením nového modelu Galaxy je naplánována na 1. února. Na této akci budou světu představena všechna zařízení modelové řady S23. Proč ale čekat tak dlouho, když se o nich můžete dozvědět většinu informací prostřednictvím uniklých promo videí?

Ano, ten nadpis nebyl přehnaný! Na internetu se právě objevila upoutávková videa nových vlajkových lodí. Videa částečně ukazují, co všechno Galaxy S23 Ultra představuje. A můžeme dokonce říci, že i když si myslíme, že S23 bude malinko nudný, tak tahle videa nás trochu nabudila!

Uniklé propagační video Galaxy S23 Ultra

Vizuálním prvkem těchto uniklých videí jsou tři objektivy fotoaparátu. Stejně jako zobrazuje obrázek na pozvánce, který Samsung potvrdil před několika dny. První video zdůrazňuje „megapixely, které vás donutí říct wooow“. Můžeme tedy potvrdit, že upoutávka se týká modelu Samsung Galaxy S23 Ultra.

O novém hardwaru prozradil pár informací leaker Ice Universe. Hodně se rozpovídal o lepším zpracování obrazu řady Galaxy S23. A zdá se, že informace byly docela validní. Druhé uniklé video je celé o tom, že „ohromující noční fotografie přijdou již brzy“. Opět je zde „ooo“, které odkazuje na tři objektivy fotoaparátu.

Ice Universe si také stěžuje, že se Samsung příliš soustředí na nový fotoaparát. Jde hlavně o to, že u Samsungu Galaxy S23 Ultra nezbylo dost prostředků na vylepšení hardwaru periskopu. Toho se možná dočkáme u modelu Galaxy S24 Ultra.

Navíc podle posledních úniků informací by chystaný model S23 Ultra mohl být dokonce ochuzen o kvalitní selfie kameru. Místo 40Mpx snímače může být vybaven pouze 12Mpx snímačem. Hlavní fotoaparát alespoň umožní nahrávání v rozlišení 8K při 30 FPS. To je něco, co by případné budoucí zákazníky mohlo zaujmout.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gsmarena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *