Už známe oficiální datum uvedení řady Samsung Galaxy S23

Galaxy S23
Samsung Galaxy S22 / Zdroj fotografie: Samsung

Samsungu zřejmě unikla hodně důležitá informace a to v podobě představení řady Samsung Galaxy S23. Tuto informaci nám omylem vyzradil Samsung Colombiamay. To je oficiální účet Samsungu v Kolumbii. Původně se uvádělo, že řada Galaxy S23 bude uvedena na trh koncem února. Nyní to vypadá tak, že to bude úplně jinak. Kolumbijský web nám totiž prozradil, že nová řada od Samsungu má být uvedena na trh 1. února.

Teaser z oficiální stránky toho moc o designu neřekl. Především nám ukázal design fotoaparátu, který je opravdu něčím novým na trhu se smartphony. V rohu jsou listy a lilie, což může značit barvy charakteristické pro vlajkovou řadu jihokorejského giganta. Zelená barva v řadě S je typická pro modely Ultra, mezitím, co lilie pro základní model.

V dalších únicích unikly i oficiální rendery Galaxy S23 a Galaxy S23 Ultra. A z těchto úniků jsme se dozvěděli, že barvy v řadě ponesou názvy Botanic Green, Misty Lilac, Cotton Flower a Phantom Black. Dvě z těchto barev odpovídají oficiálnímu teaseru, takže je pravděpodobné, že i zbytek barev na tom bude stejně.


Nenechte si ujít:


Sice všechny informace o nové řadě nemáme, ale aspoň víme, že S23 Ultra dorazí s 200MPx primárním snímačem. Tento snímač by měl rovněž pořizovat lepší noční fotografie. V modelech S23 a S23 Plus by měl být vylepšený 50MPx vylepšený hlavní snímač. Všechny tři modely dostanou nejnovější Snapdragon 8 Gen 2. To znamená, že v Evropě by už nemusel být dostupný procesor Exynos, což potěší nejednoho fanouška.

Kolik tu máme fanoušků nadšených do Samsungu? Já se přiznám, že mi Samsung moc nevoní především pro jeho softwarovou nadstavbu. Každopádně znám hodně lidí, kteří na něj nedají dopustit. Jestli nás něco u řady Galaxy S23 bude mrzet, tak je to rychlost nabíjení, která by neměla přesáhnout 45 W.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *