Milovníci sociálních sítí si přijdou na své. Reels na Instagramu přichází s novými funkcemi. Nově lze sdílet až 15minutová videa

Instagram
Autor fotografie: Webster2703 / Zdroj fotografie: Pixabay

Instagram přidává nové funkce pro spolupráci, tvorbu a sdílení videí Reels, díky nimž je práce s videem výrazně jednodušší a efektivnější. Nové nástroje umožní uživatelům sdílet příběhy se svými sledujícími revolučním způsobem.

Instagram nabídne pro videa kratší než 15 minut získat nástroje pro kreativní úpravy a půjdou zobrazit přes celou obrazovku displeje. Snadněji také půjde stříhat a upravovat vlastní videoklipy. Novou funkcí je i Dual, umožňující nahrávat oběma kamerami mobilního zařízení zároveň.

Instagram
Zdroj fotografie: Instagram

Nové nástroje umožní:

  • Remixování fotek: pokud uživatel remixuje fotografii, automaticky vyskočí zelené okno, které umožní přidat vlastní videokomentář.

  • Nové šablony: umožňují snadné vytváření Reels pomocí předem nahraných zvuků a klipů, uživatel tak může snadno stříhat a upravovat vlastní videoklipy.

  • Přidání klipů: dovolí přidat klip na konec již existujícího videa, uživatelé tak získají více možností, jak vyprávět příběhy.

  • Nástroj Dual: umožní nahrávat současně předním i zadním fotoaparátem mobilního zařízení, takže lze zachytit jak jedinečný okamžik, tak i reakci.

Bude se Vám líbit:


Instagram
Zdroj fotografie: Instagram

Během následujících týdnů se začnou uživatelům nové videopříspěvky objevovat ve formátu Reels.

Společnost neustále pracuje na způsobech, jak zlepšit náš zážitek z Instagramu. Jejich vyjádření je velmi motivující. „Budeme pokračovat ve vytváření funkcí, které usnadní a zpříjemní vytváření a sdílení zážitků na Instagramu“.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: about.fb.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *