Nadcházející vlajková řada tabletů od Honoru dostane přepracovaný Dimensity 9000

Tablet Honor V6 / Zdroj fotografie: Honor

Uvedení produktů od Honoru je naplánováno na květen. Produkty by měly dostat zákazníky do kolen, a tomu má být představení také přizpůsobeno. Spolu s novou řadou notebooků společnost uvede na trh také nový vlajkový tablet. Tyto všechny informace máme od spolehlivého tipstera z čínské sociální sítě Weibo se jménem The factory manager is classmate Guan.

Vlajková loď v podobě tabletu od Honoru bude vybavena velmi výkonným čipem, který dodá MediaTek. Tento tablet by měl mezi Android zařízeními nastavit laťku pro rok 2022. Ačkoli to není výslovně uvedeno, tak tipster naznačil, že zmíněný čip bude další verzí MediaTeku Dimensity 9000 s vyšším taktem i frekvencí. Tato verze bude zaměřena konkrétně na tablety, takže se pravděpodobně do smartphonů nedostane. Nejnovější verze MediaTeku Dimensity má být energeticky úsporná a maximálně výkonná.

Minulý rok jsme se od společnosti Honor dočkali tabletu se jménem V7 Pro s podobnou čipovou sadou té sadě MediaTek Dimensity 9000. Konkrétně se jednalo o procesor řady MediaTek Kompanio 1300T. Procesor je založen na 6nm výrobním procesu od firmy TSMC. Je pravděpodobné, že i tento rok bude procesor spadat pod řadu Kompanio.

Co se notebooků týče, tak Honor na zmíněné květnové akci představí nejnovější řadu MagicBook, která bude vybavena procesory Intel nebo Ryzen řady 6000 12. generace. Již dříve jsme se od stejného tipstera dozvěděli, že Huawei v dubnu představí nový MateBook a náramek Huawei Band 7.

Jak se těšíte na novou řadu tabletů od Honoru? Myslíte si, že najde svoje fanoušky? Já osobně už v dnešní době tablety moc nemusím, ale znám jejich plno příznivců.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *