Známe oficiální datum uvedení řady Honor Magic5

Honor
Modul fotoaparátu Honoru Magic 4 Pro / Zdroj fotografie: Honor

Začátkem tohoto měsíce unikl záhadný teaser společnosti Honor. Ten naznačoval příchod nové řady Magic. To nám potom potvrdil i slogan, který obrázek následoval a uváděl: „Jděte za hranici galaxie, abyste byli svědky magie.“ Ze sloganu je docela jasné to, že jde o výsměch řadě Samsung Galaxy S23. Čínský gigant se zúčastní mobilního veletrhu v Barceloně 27. února. Během této akce se dočkáme nejenom řady Magic5, ale i Honoru Magic Vs, což bude konkurent pro Samsung Galaxy Z Flip.

Celá událost začne ve 13:30 SEČ. Výkonný ředitel Honoru, Tony Ran, upozornil na to, že časový rámec pro vydání Honoru Magic Vs je první kvartál tohoto roku. Zařízení jistě ohrozí dominanci Samsungu v globálním ohledu díky nádhernému designu a zajímavým specifikacím. Řada Honor Magic5 však bude přímým konkurentem řady Galaxy S23.

Stejně jako řada Samsung Galaxy S23, i řada Honor Magic5 přinese tři nové telefony. A to v podobě Honor Magic5, Magic5 Pro a Magic5 Ultimate. Všechny tři smartphony budou mít Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Podle úniků budou tyto telefony také podporovat až 100x zoom díky použití hybridní technologie. Optický zoom by měl zůstat na desetinásobku. Nevíme, zda Honor přijde se 160MPx fotoaparátem řady Honor 80 nebo bude konzervativnější. Telefony budou dále mít OLED displeje s vysokou obnovovací frekvencí a technologii rychlého nabíjení. Kromě vlajkových smartphonů je ještě i Honor Magic5 Lite. Podle Google Play Listing se jedná o skromné ​​zařízení se Snapdragonem 695.

Honor
Zdroj: HONOR

Vraťme se zpět k Honoru Magic Vs, skládací zařízení má procesor Snapdragon 8+ Gen 1. Dostane 7,9palcový skládací OLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Vnější displej bude 6,45 palce a obnovovací frekvenci 120 Hz. Telefon bude mít tři fotoaparáty – 54MPx hlavní snímač, 8MPx teleobjektiv a 50MPx ultraširokoúhlý snímač. V displeji nalezneme 16MPx selfie kamerku. Mezi další podrobností patří Wi-Fi 6e, NFC, Bluetooth 5.2 a stereo reproduktory. Baterie by měla mít velikost 5000 mAh a půjde nabíjet 66W nabíjecí technologií.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *