Honor uvede novou řadu notebooků. Dokáže se postavit silné konkurenci?

Honor
Jeden z předcházejících notebooků řady MagicBook 14 / Zdroj fotografie: Honor

Od doby, co Huawei prodal Honor, tak se toho u obou společností mnoho změnilo. Honor začal v prodejích smartphonů stoupat a Huawei se začal propadat především z toho důvodu, že jich nedokáže dost vyrábět pro uspokojení poptávky.

S notebooky to už pro obě společnosti není taková sláva. Nicméně, i přesto Honor před pár dny oznámil na svých sociálních sítích, že tento měsíc představí v Číně svou nejnovější řadu notebooků MagicBook. Datum uvedení nových notebooků je stanoveno na příští týden.

Bývalá dceřiná společnost od Huawei uvedla, že nová zařízení představí 13. dubna 2023. Podle oficiálních zpráv se nejnovější notebooky od čínského výrobce budou chlubit super dlouhou výdrží baterie a vysokým výkonem. To jsou totiž specifikace, které uživatele zajímají snad úplně nejvíce. Na místě je samozřejmě i kvalitní displej, který rovněž očekáváme. V tuto chvíli je docela jasné, že notebooky jsou navržené tak, aby vydržely v provozu dlouhé hodiny díky novému hardwaru a inteligentní energetické účinnosti.Na základě informací, které zatím víme, je MagicBook Edice 2023 označován jako Trident. Výklad tohoto slova podle Ola Zhuwanga by mohl v první části znamenat dlouhotrvající výdrž. V těch dalších částech by mohl Honor narážet na výkon či chytré propojení napříč zařízeními. To jsou bohužel všechny informace, které o chystané řadě MagicBook 14 2023 rozhodně víme.

Jak název napovídá, tak můžeme očekávat, že nový notebook bude disponovat 14palcovým displejem. Předchozí modely nabízely rozlišení až 2,1K, špičkový jas 300 nitů a 100% barevný gamut sRGB. V minulosti také Honor nabízel modely pohaněné AMD i Intelem, takže můžeme očekávat, že notebooky dorazí s nejnovějším Ryzen řady 7000 nebo procesory Intel 13. generace.

Specifikace nové řady vypadají zajímavě. Věřím tomu, že s kvalitním displejem by se mohla chytnout na několika trzích, a jak to vidíte vy? Chtěli byste notebook od Honoru nebo preferujete jiné značky?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *