Naše první dojmy z nového vivo X90 Pro

vivo X90 Pro
Zdroj: Vivo

Již včera se ke mně dostal nový vlajkový smartphone pro Českou republiku společnosti vivo v podobě modelu X90 Pro. Ten nám slibuje hodně výkonu, skvělé fotoaparáty, rychlé nabíjení a v podstatě bezchybný displej. Já zatím nemůžu zhodnotit vše, co jsem zmínil, tak jsem se rozhodl aspoň pro krátký článek s mými prvními dojmy, ale než začnu, tak si o tomto telefonu něco řekněme.

Vivo X90 Pro by měl být nástupcem loňského vivo X80 Pro, ale bohužel, není tomu tak. Jeho letošním nástupcem je vivo X90 Pro+, které v Česku v současnosti není dostupné. Nicméně, myslím si, že ani tento fakt X90 Pro nikterak neshazuje. Spíše naopak, teď může nová vlajka od viva pouze překvapit.

Když jsem viděl poprvé balení, tak mi bylo hned jasné, čím bude chtít vivo s novým smartphonem zapůsobit. Na balení je velký kruh a v něm název smartphonu společně se společností Zeiss. Právě s ní vivo spolupracuje na svých fotoaparátech. Tím obřím kruhem chtělo vivo dát jasně najevo to, že fotoaparáty budou hrát prim. Je to totiž ten stejný kruh, jaký bychom nalezli vzadu na samotném smartphonu. Nachází se v něm tři fotoaparáty ( LED dioda je vedle) a nedivil bych se tomu, kdyby někomu nové vivo připomínalo dnes již legendární řadu Huawei Mate. Na mě osobně tento fotomodul zapůsobil a asi jedinou věcí, která byla hned po ránu nepříjemná, tak vystouplost samotného modulu. Ta je opravdu velká a když jsem smartphone položil na stůl, tak se nepříjemně ovládal. Záda jsou pokryta veganskou kůží, která je příjemná na dotek.

vivo X90 Pro
vivo X90 Pro v plastovém obalu / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Samotný displej je působivě velký, příjemný pro oči a zahnutý na krajích tak akorát. Nedalo mi to a ihned jsem musel vyzkoušet režim příjemný pro oči bez červeného zabarvení. Ten je opravdu skvělý, a ostatní smartphony tomu nemohou konkurovat. Každopádně předpokládám, že z nového displeje dostanu ještě více, protože v něm vivo použilo vlastní grafický čip V2.

Když teď vše ve zkratce shrnu, tak minimálně první pocity z vivo X90 Pro jsou příjemné a těším se na to, až vyzkouším další funkce. Kdybyste měli jakékoli dotazy na tento smartphone, tak se nám nebojte psát do komentářů, případně na kontaktní email.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *