Nejlepší skládací telefon od Samsungu může zůstat exkluzivní pouze pro jeden trh

Samsungu
Zdroj: Samsung

Samsung nám s notnou dávkou pravidelnosti představuje svá skládací zařízení, která má mnohdy nejvyspělejší na trhu. Děje se tak pokaždé v létě, a jak se zdá, tak i letos tomu nebude jinak. Očekáváme totiž, že v červenci se dočkáme hned několika nových skládacích telefonů z dílny jihokorejského giganta.

Letošní představení bude speciální v tom, že Samsung nepředstaví pouze obyčejný model Galaxy Z Fold 6, ale také Z Fold 6 Ultra. Nicméně, nový únik odhalil, že nová varianta může být dostupná pouze pro jednu vybranou zemi.

Díky leakera Evana Blasse ze sociální sítě X víme, že Samsung plánuje v blízké budoucnosti odhalit hned několik různých zařízení. Patří mezi ně: Galaxy Book 4 Edge, Galaxy Book 4 Edge Pro, Galaxy Buds 3, Galaxy Buds 3 Pro, Galaxy Ring, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch 7 a Galaxy Watch 7 Ultra. Bohužel není jisté, jestli se všech zařízení dočkáme na stejné akci nebo jich Samsung upořádá víc. Na základě uniklých informací víme, že tento rok se bude akce s názvem „Galaxy Unpacked“ údajně konat ve francouzském hlavním městě Paříži.

Samsungu
Zdroj: Samsung

Představení nových Samsungů bude ve Francii

Akce se bude konat 10. července a s jistotou víme, že se na ní představí modely Galaxy Z Flip 6 a Galaxy Z Fold 6. Předchozí informace ukázaly, že nový smartphone Galaxy Z Fold 6 Ultra s modelovým číslem SF-F958N je certifikován jen pro jihokorejský trh. Pro Samsung je obvyklé, že se nejdříve objeví globální varianta telefonu a pak až to určená pro jihokorejský trh. V minulosti se už objevily úniky o tom, že verze Ultra bude dostupná v Jižní Koreji, ale o globálním trhu nepadlo ani slovo.

V současnosti nemáme žádné informace o rozdílech základní a Ultra verze. Můžeme předpokládat, že ty se dozvíme časem, jak budeme blíže uvedení na trh obou telefonů. Totéž můžeme očekávat o Galaxy Z Flipu 6.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, msn.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *