Nejprodávanější Xiaomi, které Češi skutečně milují, dostává nejnovější Android 13

Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

Společnost Xiaomi postupně zavádí aktualizace MIUI 14 a Android 13 pro celou řadu svých smartphonů. Proces začal na začátku letošního roku a nyní dostávají nejnovější verzi operačního systému i levnější a starší modely. Redmi Note 11, jeden z nejprodávanějších modelů společnosti v roce 2022, je nejnovějším zařízením, které obdrželo tolik očekávanou aktualizaci.

Xiaomi Redmi Note 11 se připojuje k Androidu 13 a MIUI 14

Podle zpráv z MIUIes již Xiaomi začalo nasazovat první verzi Androidu 13 a MIUI 14 pro Redmi Note 11. Očekává se, že aktualizace bude v nejbližších dnech dostupná všem uživatelům tohoto milovaného zařízení. Kód sestavení této aktualizace je 14.0.2.0.TGKMIXM a je určena pro globální verzi zařízení. Jedná se o první aktualizaci založenou na systému Android 13 a MIUI 14.

Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

Aktualizace je však v současné době dostupná pouze pro uživatele, kteří se přihlásili do programu Mi Pilot. Ti, kteří se do programu ještě nezapsali, si budou muset nějakou dobu počkat, než si budou moci aktualizaci stáhnout a nainstalovat do svého telefonu. Společnost Xiaomi bude muset zajistit, aby v provozu systému nevznikly žádné závažné závady. Poté bude v průběhu několika následujících dnů distribuovat aktualizaci širšímu publiku. Pokud tedy máte tento smartphone, připravte se na to, že aktualizaci obdržíte velmi brzy.

Řada Redmi Note 11 je nyní kompletní s nejnovější verzí systému, protože všechny ostatní modely této značky již novou verzi obdržely v předchozích týdnech. Společnost Xiaomi se snaží o zavedení nejnovější verze operačního systému do všech svých zařízení. Společnost se tak věnuje poskytování pravidelných aktualizací. A vylepšování svých produktů je jedním z důvodů, proč je mezi zákazníky oblíbená.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: lavanguardia.com

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hodnocení: 4

Zatím nehodnoceno.

4 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *