Netflix na své platformě nově nabízí trilogii Grand Theft Auto

Grand Theft Auto
Zdroj: Rockstar Games

Netflix rozšiřuje svou nabídku mobilních her o hru Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Tato remasterovaná trilogie klasických her GTA bude od 14. prosince k dispozici předplatitelům Netflixu na zařízeních se systémy iOS a Android.

Trilogie Grand Theft Auto pro Android a iOS

Trilogie zahrnuje hry GTA III, GTA: Vice City a GTA: San Andreas, které byly obohaceny o aktualizovanou grafiku a hratelnost. Hráči si budou moci na svých mobilních zařízeních vyzkoušet ikonické otevřené světy Liberty City, Vice City a San Andreas.

K hraní her budou uživatelé samozřejmě potřebovat předplatné služby Netflix. Hry si můžete předregistrovat ode dneška na iOS a Google Play. Trilogie bude k dispozici jak v mobilní aplikaci Netflix, tak bude nabízena samostatně předplatitelům Netflixu v App Store a Google Play.Mobilní herní knihovna Netflixu se v posledních měsících neustále rozrůstá a přidání hry Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition je významným posílením. Služba nyní nabízí více než 80 her, včetně různých žánrů, jako jsou akční, dobrodružné, logické a karetní hry.

Zaměření Netflixu na hry je odrazem rostoucího významu mobilního hraní. Podle nedávné zprávy společnosti Newzoo se očekává, že trh s mobilními hrami vygeneruje v roce 2023 tržby ve výši více než 184 miliard dolarů. To představuje více než 50 % celosvětového trhu s hrami.

Přidáním trilogie GTA do své knihovny mobilních her se společnost Netflix staví do pozice, která jí umožňuje využít tohoto rostoucího trendu. Společnost také pravděpodobně doufá, že GTA Trilogy přiláká ke službě nové předplatitele.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: about.netflix.com, businesstoday.in

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *