Rockstar odhalil datum, kdy světu ukáže nejnovější GTA 6

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Společnost Rockstar Games potvrdila přesné datum a čas, kdy se fanoušci mohou těšit na vůbec první trailer ke hře Grand Theft Auto 6.

Odhalení hry GTA 6 se blíží a společnost Rockstar nám sdělila datum vydání prvního traileru. Grand Theft Auto 6 bude konečně nabídnuto dlouho čekající herní základně. První trailer se objeví 5. prosince, tedy příští úterý. Dokonce známe i přesný čas. Rockstar uvedl, že první trailer bude zveřejněn v 15:00 našeho času.

Je to dříve, než mnozí z nás čekali. Rockstar již dříve potvrdil, že k odhalení dojde začátkem prosince, a to mnohé z nás vedlo k domněnce, že bude odhalena na The Game Awards 7. prosince. Nyní víme, že Rockstar se o odhalení postará sám, a konečně tak fanouškům umožní ochutnat dlouho očekávané GTA 6 již za několik dní.

Zatím toho máme k dispozici jen velmi málo, ale to nebrání fanouškům spekulovat o tom, co nám trailer ukáže. Málokterému studiu by totiž prošlo, kdyby upustilo od data vydání traileru, ale je to tak. Když se vaše pokračování připravuje už deset let, fanoušci berou, co se dá.

GTA 6

Skutečnost, že Rockstar tento trailer nazývá Trailer 1, znamená, že bychom neměli očekávat, že vše bude odhaleno v úterý. Vlastně ani není jasné, zda se dočkáme zveřejnění data vydání. Ale vzhledem k tomu, jak dlouho fanoušci čekali, bude pravděpodobně stačit cokoli, co připomíná gameplay. Dá se předpokládat, že se také pořádně podíváme na nové hlavní hrdiny, o kterých už díky únikům víme, že se jedná o pár jménem Jason a Lucia.Jak už jistě každý fanoušek Grand Theft Auto dobře ví, cesta k oficiálnímu odhalení GTA 6 byla bolestivě dlouhá. O tom, že se na další hře pracuje, víme už delší dobu, ale obrovský únik informací v roce 2022 nám umožnil poprvé nahlédnout do hry a celé čekání tak nějak ztrpčil.

Od té doby jsme o hře neslyšeli nic jiného než telefonáty investorů Take-Two Interactive, které naznačily datum vydání a potvrdily, že na ní studio plánuje vydělat spoustu peněz, ale to fanouškům nebrání v tom, aby se snažili najít stopy všude možně, i když důkazů, které by je potvrzovaly, je málo.

Čekání na oficiální odhalení bylo bolestivé několik let, od pověstí o hercích, které trolují komunitu zdánlivě na každém kroku, až po příspěvky na sociálních sítích o událostech v GTA Online, které jsou považovány za měsíční znamení, že se odhalení blíží. Nyní se alespoň můžeme přesunout k čekání na skutečné uvedení hry na trh, ať už to nakonec bude kdykoli.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gamerant.com, twitter.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *