Záběr z hraní GTA 6 odhaluje pohled na Vice City. Navíc známe další podrobnosti o mapě celého města

GTA 6
Autor: skiegraphicstudio / Zdroj: artstation

Očekávání dlouho očekávané hry Grand Theft Auto 6 dosahuje vrcholu. Nyní, jen několik dní před oficiálním odhalením, se objevil nový únik, který odhaluje údajné záběry ze hry a podrobnosti o mapě GTA 6.

Únik informací o GTA 6: Pohled do Vice City

Uniklé záběry, které na TikToku zveřejnil uživatel jménem azzarossi, podle všeho pocházejí z vývojového sestavení hry GTA 6. Ukazuje oblast metropole Vice City, kamera se volně pohybuje a na obrazovce jsou vidět poznámky vývojářů.

Záběry sice neodhalují mnoho z hlediska hratelnosti, ale poskytují další pohled na očekávanou hru. Fanoušci GTA rychle porovnali uniklé záběry s loňskými úniky a našli podobnosti, pokud jde o budovy a památky.Pokud video nepůjde rozkliknout, tak klikněte na tento odkaz: Video ke shlédnutí ZDE

K intrikám kolem úniku přispívá i identita autora úniku. Podle spolehlivého zdroje GTA Base je azzarossi synem zaměstnance společnosti Rockstar Games. Kromě uniklých záběrů se na internetu objevily také další podrobnosti o hře GTA 6. Podle těchto úniků bude GTA 6 obsahovat mapu, která je dvakrát větší než Los Santos v GTA V. Hra prý také bude obsahovat tři hlavní města a čtyři vedlejší města, přičemž uprostřed mapy se bude nacházet velké jezero.

Únik tvrdí, že do 70 % budov v GTA 6 bude možné vstoupit, a vydání hry je údajně naplánováno na podzim 2024. Předobjednávky hry by měly být spuštěny po vydání prvního traileru tento týden.

GTA Base dále upřesnila, že ačkoli jsou důkazy spojující leakera se zaměstnancem Rockstaru přesvědčivé, je také možné, že obrázek použitý jako důkaz může být falešný nebo že se za leakera vydává třetí strana.

Společnost Rockstar Games se k úniku zatím nevyjádřila, takže je důležité brát tuto informaci s lehkou nadsázkou, dokud nebude oficiálně potvrzena. Únik však nepochybně podpořil vzrušení z GTA 6 a přidal další vrstvu očekávání nadcházejícího odhalení. Těšíte se na nadcházející herní novinku?

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: thegamer.com, wccftech.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 4

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *