Niceboy odhalil RAZE Fusion. Bezdrátový reproduktor, který poslouží doma i na cestách

Niceboy
Zdroj: Niceboy

Se zvukem o síle 10 W, voděodolným provedením a s výdrží baterie až 12 hodin je nový přenosný reproduktor RAZE Fusion od značky Niceboy ideální volbou pro všechny aktivní milovníky hudby. Kompaktní tělo a vícero způsobů přehrávání včetně FM rádia z něj dělá vhodného parťáka, ať už si chcete svou hudbu užít kdekoliv.

Kompaktní tělo, překvapivě silný zvuk

Nový bezdrátový reproduktor Niceboy RAZE Fusion představuje spojení solidního zvuku o síle 10 W a kompaktního designu. Na jedno nabití vydrží hrát celých 12 hodin. Kompaktní, snadno přenosné tělo s voděodolným zpracováním podle standardu IPX4 z něj dělá ideálního společníka na zahradu, na dovolenou k moři i do batohu na výlet.

Niceboy
Zdroj: Niceboy

Reproduktor našlapaný funkcemi

S technologií Bluetooth 5.1 je bezdrátové připojení telefonu nebo tabletu dílem okamžiku. K zařízení pohodlně připojíte reproduktor i přes audio kabel s 3,5 mm jackem. K poslechu hudby ale není nutně potřeba jiné zařízení, reproduktor podporuje přehrávání i z paměťových microSD karet nebo USB disků. Niceboy RAZE Fusion nezapomíná ani na posluchače rádia. Reproduktor nabízí funkci FM rádia s frekvencemi 87.5MHz ~ 108MHz. Integrovaný mikrofon umožňuje handsfree telefonní hovory, takže můžete vyřídit hovor rovnou na místě.

Niceboy
Zdroj: Niceboy

Souhrn klíčových vlastností:

  • Přenosný bezdrátový reproduktor
  • Bezdrátový přenos pomocí Bluetooth 5.1
  • Zvuk s výkonem 10 W
  • Voděodolné tělo s krytím IPX4
  • Výdrž baterie až 12 hodin
  • FM rádio
  • Možnost přehrávání z microSD karty, USB disku i zařízení s připojením přes 3,5mm jack.
  • Mikrofon pro handsfree telefonní hovory

Reproduktor Niceboy RAZE Fusion pořídíte na našem trhu za 799 Kč.

Konkurence:

Při psaní tohoto článku jsem uvažoval nad konkurentem tohoto reproduktoru. A pravdou je, že jich na našem trhu moc nenajdeme. Jako jediný srovnatelný se nabízí například Sencor SSS 81. Ten sice spadá do stejné cenové kategorie a dokonce může nabídnout i podobný hrací výkon. Na druhou stranu Sencor má už zastaralé BT 3.0 a nemá voděodolné tělo s krytím IPX4.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *