Nová analýza úniku map z GTA 6 odhaluje skutečný rozsah hry

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Očekávaná hra Grand Theft Auto 6 bude jedním z největších herních titulů poslední doby, fanoušci očekávají její odhalení v prosinci tohoto roku. Společnost Rockstar Games oficiálně potvrdila, že začátkem prosince ukáže světu trailer právě na GTA 6.

Celá herní komunita očekává, že hra bude větší ve všech ohledech. Očekává se také, že nová hra přiláká mnohem více fanoušků. Tohle všechno nahrává k tomu, že si herní studio dalo skutečně záležet a ukáže nám největší herní mapu ve své historii.

Herní mapa GTA 6 bude pravděpodobně největším kriminálním sandboxem v celé sérii a dost možná bude větší než v Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games. Fanoušci si už teď myslí, že GTA 6 bude vypadat mnohem lépe než nádherné RDR2, ale větší? Kovbojské dobrodružství se v podstatě odehrávalo na severoamerickém kontinentu.

Hra GTA 6 se nebude přímo odehrávat na větším území Severní Ameriky, ale bude to největší zobrazení regionu, jaké jsme zatím viděli.

Mapa GTA 6 se prý bude odehrávat v Miami nebo v univerzu jako Vice City. Bude postavena na základě Miami a okolní větší oblasti Floridy včetně Florida Keys.

Uživatel na sociální síti X JasonFromGTA6_2 sdílel příspěvek vytvořený „GTA Mapping Community“, který ukazuje mapu GTA 6 umístěnou nad obrovskou mapou Los Santos z GTA 5: Hra GTA 6 se nebude odehrávat na větším území Severní Ameriky, ale bude to největší zobrazení regionu, jaké jsme zatím viděli.

Mapa GTA 6 se prý bude odehrávat v Miami nebo v univerzu jako Vice City. Bude postavena na základě Miami a okolní větší oblasti Floridy včetně Florida Keys. Uživatel JasonFromGTA6_2 sdílel příspěvek vytvořený, který ukazuje mapu nového GTA umístěnou nad obrovskou mapou Los Santos z GTA 5:V kolosální uniklé mapě nového GTA na Twitteru je poměrně hodně detailů, a už teď můžeme vidět, že uniklá mapa je obrovská i ve srovnání s Los Santos, ale vidíme i detaily řady oblastí. Jak již bylo zmíněno, jsou zde vidět Gator Keys, řada osad včetně přístavu Gellhorn naproti většímu Vice City a několik větších otevřených oblastí.

Pokud vás však zajímají ještě podrobnější informace, na Redditu se o ně postaral uživatel Positive-Sir1930, který odhalil některá skutečná tajemství mapy GTA 6.

Neuvěřitelně podrobný souhrn úniků GTA zkoumá mapu snad nejpodrobněji, jak jsme ji dosud viděli. Největším odhalením příspěvku je, že se GTA nebude odehrávat pouze na fiktivní Floridě, ale bude možná zahrnovat i okolní státy sousedící se Slunečním státem, včetně Georgie.

Podle analýzy budou zahrnuty i Savannah v Georgii, Disneyland, Everglades, Redhill Forest a další. Z další analýzy vyplývá, že se ve hře pravděpodobně objeví i oblast Blue Ridge Mountain, čímž se mapa dostane až k Appalačskému pohoří a bude neuvěřitelně zajímavá a rozmanitá.

Celou analýzu úniku mapy si můžete prohlédnout zde. Stojí za přečtení.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: insider-gaming.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

2 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *