Bude GTA 6 přistupovat k příběhu jako Last of Us 2? Bylo by to pro herní komunitu něco zcela nečekaného

gta 6
Zdroj: Rockstar Games

Úniky naznačují, že GTA 6 bude mít dva hlavní hrdiny, a The Last of Us 2 by tak mohl být skvělou inspirací pro to, jak by Rockstar mohl k těmto postavám přistupovat.

  • Hra Grand Theft Auto 6 vyvolává velké vzrušení a spekulace, přičemž úniky naznačují obsah a příběh hry.
  • Společnost Rockstar nedávno oznámila, že oficiální trailer bude vydán v prosinci, což mezi hráči vyvolává značné očekávání.
  • Příběhový přístup hry The Last of Us 2, který se vyznačuje více perspektivami, by mohl být pro GTA 6 zajímavou inspirací a pomoci mu odlišit se od předchozích her série.

Grand Theft Auto 6 je v současnosti nejžhavější hrou, o které se spekuluje, možná dokonce i v tomto roce. Přestože se o hře objevila spousta úniků, stále existuje hora otázek ohledně příběhu a postav hry. Rockstar nedávno oznámil, že oficiální trailer bude uveden na začátku prosince, a protože do tohoto termínu zbývá už jen několik málo dní, herní svět se tetelí blahem, jaké detaily budou konečně odhaleny, jakmile oficiální trailer vyjde.

Přestože úniky informací o hře GTA 6 byly kontroverzní, umožnily mnoha dychtivým fanouškům krátce nahlédnout, co by hra mohla obsahovat. Přesto zůstává obrovskou záhadou, jaký by mohl být celkový příběh hry. Vydání oficiálního traileru bude jedním z největších herních okamžiků roku a vzhledem k tomu, že zvěsti a úniky naznačují, že příběh povedou dva hlavní hrdinové, mohlo by příběhu GTA 6 prospět, kdyby si vzal příklad z The Last of Us 2.GTA 6 se může něco naučit od The Last of Us 2

Na první pohled se zdá, že The Last of Us 2 by byl nepravděpodobným zdrojem inspirace pro GTA 6, ale způsob, jakým Naughty Dog zvládl vyprávění příběhu prostřednictvím dvou hlavních postav, by mohl být ve hře Grand Theft Auto fascinující. Zvěsti a úniky tvrdí, že dva hlavní hrdinové GTA 6, Lucia a Jason, budou dvojicí inspirovanou nechvalně proslulými zločinci Bonnie a Clydem. Představení první ženské hrdinky v sérii GTA 6 je dostatečně vzrušující, ale ukázat události příběhu z různých perspektiv Lucie i Jasona by bylo skvělé.

Jedním z největších momentů ve hře The Last of Us 2 byla polovina hry, kdy došlo k události s Ellie a hráči se okamžitě ocitli v kůži antagonistky Abby. Byl to neuvěřitelně odvážný tah nechat cliffhanger Ellie nevyřešený, dokud se hráči nedostanou do stejného bodu příběhu jako Abby. GTA 6 by tento způsob mohlo využít jako skvělý způsob, jak ukázat rozdílné perspektivy Lucie a Jasona. Hráči by například mohli první polovinu hry ovládat Jasona, dokud se dvojice nedostane do velkých problémů během velké loupeže, která skončí cliffhangerem, a poté by se hráči vžili do kůže Lucie a ukázali její stranu příběhu až do tohoto okamžiku, nebo naopak.

Pro Rockstar by to mohl být fascinující nový způsob, jak prozkoumat osobnosti svých postav. Jason a Lucia mohou mít rozdílné pocity a názory na to, do čeho se zapletli, a to by příběhu poskytlo hlubší způsob, jak tuto dynamiku prozkoumat. Vzhledem k nedávným zvěstem o postavě Lucie by se v případě jejího vztahu s Jasonem mohly objevit ještě větší emoce. To by bylo pro Rockstar nové a vzrušující území, do kterého by se mohl pustit.

Očekává se, že GTA 6 bude velmi odlišné od svých předchůdců, a použití metody vyprávění příběhu z The Last of Us 2 by mohlo být pro sérii zajímavou změnou. Jakkoli byla série Grand Theft Auto úžasná, bylo by trochu zklamáním, kdyby se celkový přístup k příběhu opakoval jako v GTA 5. Je slabé slovo, že na bedrech GTA 6 leží velká očekávání, a nový způsob pohledu na to, jak se hlavní příběh hry odvíjí, by mohl být skvělým novým začátkem pro tak oblíbenou herní sérii.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: isp.page, sportskeeda.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *