Nová barevná varianta Honoru 60 Pro s elektrochromní technologií byla uvedena na trh v Číně

Barva Honor Code vypadá opravdu skvostně / Zdroj fotografie: Honor

V prosinci 2021 Honor v Číně představil novou řadu smartphonů – Honor 60 a Honor 60 Pro. Smartphony jsou k dispozici v několika barevných variantách, kterými jsou modrá, zlatá, zelená a červená. Nicméně, výrobce potvrdil příchod nové a naprosto exkluzivní barevné varianty. Ta se jmenuje Honor Code, a bude dostupná pouze pro Honor 60 Pro.

Nejnovější barevná varianta je vybavena speciální elektrochromní technologií, a co o vlastně jde? Jde o to, že když vám někdo zavolá, tak záda telefonu vám začnou barevně blikat podle rytmu vyzvánění. Na zádech Honoru 60 Pro nalezneme písmena H, O, N, R, což znamená, že jakmile vám někdo zavolá, tak každé písmeno zvlášť začne blikat. Dále tato písmenka mohou svítit, když vám začne vyzvánět budík nebo když se ozve připomenutí něčeho. Rychlost odezvy je několik milisekund s tím, že si můžete sami přizpůsobit vzor zářících písmen.

Nová barevná varianta Honoru 60 Pro přichází v jediné verzi, která má 12 GB RAM a 256GB interní úložiště. Cena zařízení je okolo 633 USD. Jeho předprodej začal včera v Číně. Společnost prozatím neuvedla datum prodeje nové barevné varianty.

Specifikace Honor 60 Pro

Honor 60 Pro má 6,78palcový OLED displej se zakřivenými okraji. Nabízí rozlišení FullHD+, obnovovací frekvenci 120 Hz a snímač otisků prstů přímo v něm. Na zádech telefonu nalezneme kombinaci tří fotoaparátů, přičemž ten hlavní má 108 MPx a širokoúhlý 50 MPx. Do třetice je tady nadmíru zbytečný 2MPx snímač pro rozostření pozadí.

Vnitřek telefonu tvoří čipset Snapdragon 778G Plus 5G. Ten je zkombinován s až 12GB RAM, 256GB vnitřním úložištěm a 4 500mAH baterií, která podporuje rychlé 66W nabíjení.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *