Nová vlajka od Honoru přijde se Snapdragonem 8 Gen 3 a novou umělou inteligencí

honor
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Honor je na trhu velmi aktivní. Od rozpadu s Huawei se již stihl mimořádně oklepat, a tak nám pravidelně představuje své nové telefony. Tím nejatraktivnějším kouskem je nyní bezesporu Honor Magic 6 Pro, kterého se snad brzy uživatelé dočkají. Podle nejnovějších zpráv bude tento telefon pohánět jeden z nejvýkonnějších procesorů – Snapdragon 8 Gen 3. Dále získá nového asistenta umělé inteligence s názvem YOYO a novou funkci Magic Capsule, která souvisí se sledováním očí.

YOYO je velký velký jazykový model se 7 miliardami parametrů. Díky tomu může svému uživateli výrazně usnadnit život v rámci několika otázek. Dokáže provádět složité úkoly – odpovídat na otázky, vytvářet krátké sestřihy videí nebo poskytovat personalizovaná doporučení pro každého uživatele zvlášť. Pak se taková doporučení ani nemusí posílat do cloudu, jako to někdy bývá zvykem.

Další funkcí je již zmíněné Magic Capsule, o kterém Honor uvádí, že je to nový způsob interakce s telefonem pomocí očí. Pohánět tuto funkci bude technologie Snapdragon Seamless, i když zatím více podrobností drží čínská společnost pod pokličkou. Nebylo by překvapením, kdyby se jednalo o funkci podobnou té, kterou má Huawei Mate 40 Pro. U něj se člověk podívá na displej, když je zhasnutý, telefon to zaznamená a displej se rozsvítí. To pravděpodobně znamená, že telefon dorazí s dvojitým výstřelem ve tvaru pilulky, o čemž svědčí také název nové funkce.

V nové řadě od Honoru budou jen dva smartphoy

V řadě Magic 6 budou hned dva smartphony – základní Magic 6 a vylepšený Magic 6 Pro. Bohužel datum jejího vydání ještě není známé, ale pokud se Honor zachová jako minulý rok, tak obě zařízení budou představena v prvním čtvrtletí v roce 2024. Úniky nás lákají na zajímavé specifikace, nicméně si musíme počkat ještě na ty nejdůležitější, jako jsou informace o fotoaparátech či podrobný popis displeje. Ty postupně začnou unikat s tím, jak se bude představení nových smartphonů blížit.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *