Nová vlajková řada od společnosti Samsung prošla certifikací

Samsung
Zdroj: Samsung

Samsung a jeho telefony s Androidem patří mezi ty vůbec nejoblíbenější společnosti na trhu se smartphony. Vydává telefony ve všech kategoriích s tím, že mezi vlajkovými a skládacími telefony se pohybuje na vrchních patrech.

A právě proto se tolik uživatelů těší na novou vlajkovou řadu Samsung Galaxy S24. Telefony této řady prošly už certifikačními procesy v Indii, Vietnamu a nyní už i ve Spojených státech. V nové řadě jsou tři různé modely: Galaxy S24, Galaxy S24+ a Galaxy S24 Ultra. Podle webu SamMobile prošly v Americe certifikací Federální komunikační komise (FCC). Na základě této certifikace je jasné, že jsou nové modely připraveny k uvedení na trh ve Spojených státech.

Globální verze řady Galaxy S24 se bude prodávat v Africe, Austrálii, Evropě a Latinské Americe. A jako obvykle některé modely z ní budou dostupné jen s procesorem Exynos 2400. To se konkrétně týká základního modelu a verze Plus. Varianta Ultra bude dostupná s procesorem Snapdragon 8 Gen 3 napříč všemi trhy. V Číně, Kanadě a USA si uživatelé užijí nového Snapdragonu ve všech variantách telefonů z nové řady.

Elec, korejské médium, uvedlo, že jihokorejský gigant plánuje vydat svou novou řadu Galaxy S24 v San Jose v Kalifornii 17. ledna příštího roku. Zvláštností je, že je to o měsíc dříve než obvykle. Proč se tak Samsung rozhodl není prozatím jasné. Nicméně je možné, že se to časem dozvíme. Testovací platforma Geekbench nedávno zveřejnila výsledky modelu Galaxy S24. Ten získal v jednojádrovém testu 2011 bodů a v tom vícejádrovém 6086 bodů. Pro porovnání, Galaxy S23 získal v jednojádrovém testu 1881 bodů a v tom vícejádrovém 4985 bodů. Nicméně oba modely výrazně zaostávají za iPhonem 15, který získal 2559 bodů a 6375 bodů.

Mějte na paměti, že drtivá většina informací pochází z úniků, a tak může být skutečnost nakonec o trochu jiná. Nicméně je jisté, že čím blíže bude datum uvedení, tak tím více informací budeme mít.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, sammobile.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *