Nové barevné varianty řady Huawei P50 budou na trh uvedeny zanedlouho

Huawei P50 Pro / Autor fotografie: Lukáš Drahozal

Už jsme vám psali o jarní konferenci, na které má Huawei představit nové produkty. Ta se uskuteční 16. března, a čím blíže tomuto termínu jsme, tím více toho zatím víme. Huawei totiž začal na sociální sítě sdílet různé obrázky produktů, kterých se na již zmíněné konferenci dočkáme. Nově se nám například úkáže série P50 v nových barvách. Pojďme se tedy podívat aspoň na pár z nich.

Je tomu teprve pár dní, co nám Huawei potvrdil příchod nových modelů řady P50, kterých se dočkáme na jarní konferenci. Včera Huawei sdílel obrázek, který je nadepsán textem „Jaro se vrací na Zemi, rodí se nové barvy“, což jasně reflektuje, že nadcházející nové modely řady P50 budou uvedeny v nových barevných variantách.

Již dříve jsme se dozvěděli, že na nejbližší konferenci nebudou představeny jen nové barevné varianty, ale i nový model celé řady Huawei P Mělo by se jednat o Huawei P50E 4G, který by měl být vybaven Snapdragonem 778. Vzhled by měl být totožný s posledním modelem ze série Huawei P. Za mě je to dobrá volba, jelikož se mi Huawei P50 opravdu líbí a Huawei tím nikoho nezklame.

Soudě dle obrázku se zdá, že Huawei P50 Pro dostane nové barevné varianty, kterými mají být Danxia Orange (oranžová), Yunjin White (bílá) a Galaxy Blue (mrazivé sklo). Dále by mohl být v těchto barvách také uveden Huawei P50E. Galaxy Blue by měla být zcela nová barva, takže na tu se těším určitě nejvíce.

Podle tipstera ze sociální sítě Weibo bude Huawei P50E stejný jako Huawei P50 jen s jinou čipovou sadou, kterou je Snapdragon 778. Ten rovněž může zvýšit cenu celého zařízení o nějakých 400 juanů v porovnání s běžným Huawei P50.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *