Nový Honor 70 se nám pomalu odhaluje. Jeho fotoaparát bude králem své třídy

Honor 50 Lite
Model 50 Lite / Zdroj fotografie: Honor

Informací zatím není skutečně mnoho. Postupně však vyplouvají na povrch novinky, které stojí za zmínku. Podle všeho bude Honor 70 údajně dodáván s obrovským snímačem primárního fotoaparátu Sony IMX800. Informace pochází od leakera, který si říká Digital Chat Station. Očekává se, že řada Honor 70 dorazí jako nástupce řady Honor 60. Přesné datum uvedení však značka zatím neoznámila.

Snímač Sony IMX800 ještě nebyl uveden na trh, a jeho velikost by měla být 1/1,1“. Díky tomu se stane největším v oboru. Kromě toho nejsou o senzoru žádné další unikátní informace.

Nedávno byl na certifikačním webu 3C a také na ministerstvu průmyslu a informačních technologií spatřen telefon od Honoru s číslem modelu FNE-AN00. O smartphonu se spekuluje jako o nadcházející řadě 70. Podle seznamu bude údajný telefon kompatibilní s 5G a bude dodáván s podporou 60W rychlého nabíjení.

Telefon Honor s modelovým číslem FNE-AN00 má být vybaven 6,67palcovým OLED displejem s rozlišením 1080p. Údajně bude používat obrazovku od čínské společnosti BOE a podporovat vysokofrekvenční stmívání PWM. Dále se očekává, že zařízení bude napájeno baterií s kapacitou 4 800 mAh.

Předpokládáme, že řada Honor 70 se bude skládat ze standardní verze, Pro verze a Pro+ varianty, přičemž první z nich má být dodávána s procesorem řady Snapdragon 7xx, zatímco poslední dva mají být poháněny čipovou sadou Dimensity 8100 a Dimensity 9000. Řada Honor 70 bude pravděpodobně brána jako plnohodnotná vlajková loď. Proto se dá očekávat, že přijde s pokročilým kamerovým systémem.

Prozatím jsou toto všechny dostupné informace, které víme. Pro další novinky sledujte náš web, a brzy se dozvíte více informací o řadě 70.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *