Nový Huawei Band 7 bude uveden na trh v dubnu s novým MateBookem

Různé variace náramku Huawei Band/ Zdroj fotografie: Huawei

Minulý rok jsme pro vás otestovali Honor Band 6, který byl v mnoha směrech pokrokový, ať už se jednalo o displej či funkce. Dalo by se říct, že to byla jen levnější verze Huawei Band 6, oba náramky jsou ve všech směrech stejné, a tak zůstává otázkou, jako to bude vypadat tento rok.

Jak už z nadpisu víte, tak nejnovějšího náramku od Huawei se dočkáme již tento měsíc. O náramku od Honoru zatím nic nevíme, takže až čas ukáže, jestli se Honor opět u Huawei inspiroval nebo ne. S informací o tom, že se Huawei Band 7 dočkáme přišel leaker z čínské sociální sítě Weibo. Zatím jsme se žádného oficiálního vyjádření společnosti Huawei nedočkali, ale věříme, že se to brzy změní.

Dále jsme se dozvěděli, že na trh přijde i nový Huawei MateBook, ale bohužel o něm nevíme zcela nic. V loňském roce společnost Huawei uvedla na trh své nové notebooky MateBook 13, 14 a MateBook X Pro s 11. generací procesorů Intel Core. U těchto notebooků se Huawei zaměřil hlavně na design a sofistikovanou kvalitu zobrazení z různých pozorovacích úhlů.

Než se nejnovějšího náramku od Huawei dočkáme, tak si o něm pojďme ještě něco říci o tom z minulého roku. Má AMOLED obdelníkový displej se silikonovým řemínkem, který je přímo v balení. Na eleganci náramku dodává nízká hmotnost, díky které působí módně. Výdrž baterie činí 14 dnů s tím, že 5 minut nabíjení stačí na další 2 dny aktivního používání. Nakonec podporují Bluetooth 5.0 a Android 6.0.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *