Nový král mobilní fotografie je tu! HUAWEI Mate 50 Pro nabízí nejlepší fotoaparát v historii DXOMARKU

HUAWEI Mate 50 Pro
Zdroj fotografie: Huawei

Špičkový 50MP fotoaparát s ultra clonou, první 10-úrovňová nastavitelná fyzická clona na světě od f/1,4, vynikající výkon a nejvyšší skóre v historii DXOMARK. HUAWEI Mate 50 Pro s vynikajícím skóre 149 bodů má dosud nejlepší fotoaparát mezi vlajkovými smartphony na trhu.

HUAWEI je zpět na 1. místě žebříčku DXOMARK

Nejnovější vlajkový smartphone od Huawei, Mate 50 Pro prošel laboratorním testem DXOMARK s hladkostí a zanechal konkurenci daleko za sebou. Nejnovější hodnocení DXOMARK jasně ukazuje, že nový Mate 50 Pro je vybaven nejlepším mobilním fotoaparátem dostupným na trhu. Nabízí výkonný Ultra Aperture fotoaparát a první 10-úrovňovou nastavitelnou fyzickou clonu na světě. Nabízí novinky v optickém systému, mechanické struktuře, zobrazovací technologii a zpracování obrazu. Ultra Aperture fotoaparát je vybaven proměnnou clonou f/1.4-4-0 a v kombinaci s obrazovým jádrem XD Fusion Pro dokáže vytvořit kvalitu obrazu fotoaparátu téměř na úrovní digitální zrcadlovky.

Zdroj: DXOMARK

Prestižní portál ocenil technické i fotografické funkce nejnovějšího vlajkového modelu HUAWEI velmi vysoko a získal celkové rekordní skóre 149 bodů. Skóre fotoaparátu Mate 50 Pro bylo založeno na vynikajícím výkonu v kategoriích expozice, ostření, textura a šum.


Nenechte si ujít:


Pro v každém ohledu

Kromě výkonných funkcí fotoaparátu přichází nový Mate 50 Pro s charakteristickým designem řady Mate. Vůbec poprvé také využívá elegantního vzoru Clous de Paris se stupňovitým vzorem, který předvádí krásu symetrie, která je propracovaná do posledního detailu. Ale je toho víc.

HUAWEI Mate 50 Pro obsahuje špičkovou technologii, která podstatně zvyšuje výkon, a jako první má operační systém EMUI 13.

HUAWEI Mate 50 Pro seženete v prodeji od 1. listopadu za cenu 31 999 Kč. Úplné hodnocení DXOMARK najdete zde. Na českém trhu spolu s Mate 50 Pro seženete také novou řadu nova 10 s prémiovým předním fotoaparátem. Pokud Vás zajímá recenze nového modelu nova 10 Pro, tak odkaz najdete tady.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: dxomark.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *