Huawei Watch 4 přes léto zvládnou hluboké moře i vysoké hory

Huawei Watch 4
Zdroj: Huawei

Huawei nedávno uvedl na trh nové smart hodinky z řady Watch 4. Futuristický design z luxusních materiálů byl obohacený o množství šikovných funkcí, které se vám hodí na letní dovolené, ať už preferujete hory nebo moře. Zapomeňte na omezení a získejte ideálního společníka na letní dovolenou. S těmito hodinkami budete připraveni na dobrodružství bez ohledu na to, kam se v létě vydáte.

Huawei Watch 4 nabídnou design na prvním místě

V posledních letech se popularita chytrých hodinek zvýšila raketovou rychlostí, a to nejen pro své pohodlí a funkčnost, ale i pro jejich estetický vzhled. I na to v Huawei při výrobě hodinek řady Watch 4 mysleli. Tentokrát designeři čerpali inspiraci ze samotného nekonečného vesmíru.

Dobrým příkladem toho je fakt, že ať se na hodinky podíváte z jakéhokoli úhlu, zaoblené sférické safírové sklíčko připomíná planetu vznášející se v galaxii. Tohoto efektu dosáhli prostřednictvím elegantního a luxusního přechodu ze skla do kovu, který hodinkám dodává krásný vzhled – jednoduché, elegantní a luxusně působící smart hodinky padnou všem milovníkům estetiky.

Huawei Watch 4
Zdroj: Huawei

Objevujte krásy nekonečného moře

Kromě luxusního designu jsou hodinky vybavené odolností vůči prachu na úrovni IP68 a vůči vodě na úrovni 5 ATM. Při pobytu na pláži, kde je vyšší riziko ušpinění či zasypání hodinek pískem, jsou hodinky ze série Watch 4 v bezpečí. S hodinkami se můžete také bez obav potápět až do hloubky 30 metrů, mají totiž certifikaci EN 13319 Pro potápění je možné využít i monitorování teploty vody a speciální kompas pro freediving. Vodnímu dobrodružství tak už nic nebrání.

Turistický průvodce na zápěstí

Řada Huawei Watch 4 nabízí revoluční navigační aplikaci přímo v inteligentních hodinkách bez potřeby spojení se smartphonem. Tato inovativní funkce je zvlášť potěšením pro milovníky outdoorových aktivit, kteří místo moře raději dovolenkují v horách. Díky funkci Petal Maps Wearable dokážou na základě jedinečného algoritmu doporučit nejlepší trasu pro pěší nebo na kole. Ať už jedete na kole, nebo se vydáte na pěší túru, s hodinkami z řady Watch 4 budete mít všechny potřebné navigační informace přímo na svém zápěstí.

Huawei Watch 4
Zdroj: Huawei

Huawei Watch 4 pohlídají i vaše zdraví

S technologií Huawei TruSeenTM 5.0+ budete mít kompletní přehled o vašem zdravotním stavu. Hodinky vám poskytnou neustálý přístup k důležitým a přesným informacím o vašem zdravotním stavu. Jeho pokročilé funkce vám umožňují monitorovat teplotu pokožky, srdeční tep, podrobný záznam spánku, hladinu okysličení krve, elasticitu cév, stres a další důležité parametry. Jinak řečeno – budete mít všechny zdravotní údaje pod kontrolou.


Naše recenze:


Nová řada hodinek od Huawei s pořadovým číslem 4 také nabízí všechny tradiční zdravotní funkce a víc než 100 sportovních režimů, včetně běžeckých funkcí, generování běžeckého tréninkového plánu a vyhodnocení běžeckých schopností pro všechny, kteří místo ležení na pláži raději tráví dovolenou aktivním odpočinkem.

Ať už je pro vás prioritou stylový design, nebo chcete mít přehled o svém zdraví či hledáte spolehlivého společníka na letní dovolenou v horách či na pláži s hodinkami řady Huawei Watch 4 získáte obojí.

V sérii Watch 4 si můžete vybrat ze tří modelů hodinek. Huawei Watch 4 Pro Elite s titanovým páskem zakoupíte za 14 999 Kč. Watch 4 Pro Classic s koženým páskem za 12 999 Kč a za 9 999 Kč jsou k dostání Watch 4 Sport s černým páskem z fluoroelastomeru.

Konkurence pro Huawei Watch 4

Jako největším konkurentem se nabízí samozřejmě Apple se svými Apple Watch 8. Ty nabízejí jeden z nejlepších systémů, které na hodinkách v tomto segmentu najdeme. Bohužel nenabídnou tak skvělé zdravotní funkce a mají velmi malou výdrž baterie. Dalším silným konkurentem jsou Samsung Galaxy Watch 5 Pro. Ty oproti modelům od Huawei nabízí také velmi krátkou výdrž na jedno nabití. Navíc některé jeho funkce fungují pouze se smartphony Samsung.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gsmarena.com, gsmarena.com(2)

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

7 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *