Huawei P60 se nám pomalu odhaluje. Nově unikly specifikace a design

Huawei P60
Autor fotografie: Amarnath Radhakrishnan / Zdroj fotografie: Pixabay

I když společnost Huawei nemá zrovna nejlepší pozici na trhu smartphonů, tak se stále nevzdává. Nyní to vypadá, že se brzy můžeme těšit na další novou generaci smartphonů. Nová série P60 nám odhaluje svoje parametry.

Nejnovější únik se týká modelu Huawei P60, který je nástupcem dříve představené řady P50. Podle nového úniku plánuje čínský technologický gigant uvést svůj vlajkový smartphone řady P60 s příští generací procesoru příští rok, někdy v březnu 2023. Nejnovější vlajkový model bude navíc oproti řadě P50 vybaven různými vylepšeními.

https://twitter.com/RODENT950/status/1578379642163134467

Podle úniku informací se přepracování dočká oddělení fotoaparátu, přičemž model P60 bude údajně vybaven objektivem s proměnlivou clonou, který byl poprvé představen u modelu Mate 50. Stejně tak se dočká vylepšení i teleobjektiv, který bude mít údajně 64megapixelový snímač. Vzhledem k tomu, že výrobce Huawei stále čelí různým sankcím, má stále zakázáno používat v chytrých telefonech některé technologie, jako jsou 5G sítě. Proto se dočkáme v tomto smartphonu nejnovějšího procesoru, ale bez 5G technologie.

To znamená, že bude pravděpodobně Huawei P60 vybaven pouze 4G SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Ačkoli předchozí zvěst naznačovala, že značka použije čipset HiSilicon Kirin 9100, který je založen na 14nm procesu. A konečně, nejnovější únik nám také nabídl pohled na možný design modelu P60. Zdá se, že přední strana má duální selfie fotoaparát, který by mohl být umístěn ve výřezu ve tvaru pilulky, zatímco zadní strana stále obsahuje dva kruhové moduly. V horním z nich se nacházejí dva velké snímače, zatímco v dolním na jeden LED blesk a další fotoaparát.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *