Objevují se první informace o globálních variantách Oppo Reno 10 Pro a Reno 10 Pro+

Reno
Autor fotografie: Rattakarn_ / Zdroj fotografie: Pixabay

Začínají se objevovat první úniky, které nám postupně odhalí všechny specifikace nových telefonů Oppo Reno 10 Pro a Reno 10 Pro+. Nová řada telefonů se bude skládat ze tří modelů, kterými jsou Reno 10, Reno 10 Pro a Reno 10 Pro+.

Očekáváme, že nejvýkonnější varianta bude totožná s čínskou variantou. Nicméně i přesto může být v některých směrech rozdílná, jako je třeba displej, zadní fotoaparáty, čipová sada nebo design. Nyní se na testovací platformě Geekbench objevily globální verze dvou nejvýkonnějších modelů nové řady. Díky tomu víme velikost RAM či čipové sady, které v obou telefonech budou.

Telefony mají modelová čísla CPH2525 a CPH2521 a očekáváme, že se brzdy dostanou na globální trh. Bohužel není přímo specifikováno o jaké trhy se má jednat. Vzhledem k tomu, že v Česku nemáme řadu Oppo Reno 9, tak neočekáváme, že by se něco mělo v tomto roce změnit. V jednojádrovém a vícejádrovém testu získal model Reno 10 Pro 794 a 2847 bodů. Poháněn je procesorem Snapdragon 778G. Čínská varianta stejného telefonu má MediaTek Dimensity 8200, takže v rámci výkonu to bude určitě o něčem jiném.

Když se podíváme na telefon Reno 10 Pro+, tak ten získal na Geekbench 1070 a 3666 bodů v jednojádrovém a vícejádrovém testu. Ten zase dostane vlajkový procesor Snapdragon 8 Gen 1, který pohání i čínskou obdobu tohoto smartphonu. Takže v tomto směru se pro globální zákazníky nic nemění. Je možné, že ještě bude změna někde jinde v rámci hardwaru, ale nemyslíme si, že by to bylo něco výrazného.

Dále jsme se z Geekbench dozvěděli to, že obě zařízení budou mít 12GB RAM v kombinaci s Androidem 13 a operačním systémem společnosti ColorOS 13. Na příchod nového Oppa na globální trh se těšíme a co vy? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *