Oblíbená řada Redmi Note od Xiaomi přinese ultimátní fotoaparát

Redmi Note
Mobilní smartphone od Xiaomi / Zdroj fotografie: Xiaomi

Xiaomi včera oznámilo datum uvedení řady Redmi Note 12. Společnost oficiálně odhalila datum představení smartphonů a dokonce naznačila jednu z jeho klíčových specifikací. Tak se na to pojďme podívat. Xioami je v Česku opravdu oblíbenou značkou, protože je relativně levné, na což plno Čechů slyší.

Čínský technologický gigant včera (12. prosince 2022) sdílel tweet, ve kterém sdílel datum představení a upoutávkový náhled. Z náhledu jsme ihned poznali, že vydá nadcházející řadu Note 12 5. ledna 2022. Kromě toho také oficiálně potvrdil, že model smartphonu Note 12 Pro+ bude mít velký 200MPx primární fotoaparát na zádech. Značka také sdílela odkaz na svou oficiální webovou stránku, která upozorní potencionální kupce v den vydání nové řady.

Akce od Xiaomi se bude jmenovat SuperNote, což je také v souladu s jednou z našich předchozích zpráv. Samotný smartphone Redmi Note 12 Pro je vybaven 50MPx primárním fotoaparátem, přičemž varianta Pro i Pro+ má další 8MPx ultraširokoúhlý objektiv a 2MPx makro senzor na zadním modulu telefonu. Očekává se, že základní Note 12 bude vybaven procesorem Snapdragon 4 Gen 1, zatímco modely Pro a Pro+ dostanou MediaTek Dimensity 1080.

A konečně, základní Note 12 bude také uveden na trh ve dvou variantách – obyčejné a Explorer Edition. Ta druhá bude uvedena na trh s 120Hz AMOLED displejem, 200MPx fotoaparátem s podporou 210W rychlého nabíjení.

Poslední dny se u Xioami nesou v duchu představování nových smartphonů. Tento týden jsme se dočkali řady Xiaomi 13, která je vlajkovou a má od ní opravdu velká očekávání. V Česku bychom se jí měli dočkat zanedlouho. A věřím tomu, že ani na řadu Xiaomi Redmi Note 12 si moc dlouho nepočkáme. Už se na obě řady těšíme a co vy? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *