Ohebný Huawei Pocket 2 přijde s procesorem Kirin 9000S 5G. Společnost odhalila termín jeho vydání

 Huawei Pocket 2
Huawei Pocket první generace / Zdroj: Huawei

Čínský výrobce Huawei oficiálně potvrdil, že uvede na trh nový skládací telefon. Na oficiálním plakátu společnost prozradila, že toto zařízení, Huawei Pocket 2, bude uvedeno na trh na zahajovací akci 22. února ve 14:30. Toto nové zařízení je malý skládací telefon, který je vhodný pro ty, kteří nemají rádi větší telefony.

Huawei Pocket 2: vertikální skládací mistrovské dílo

Huawei Pocket 2 je vertikální skládací smartphone, který slibuje jedinečný uživatelský zážitek. Jeho skládací konstrukce umožňuje kompaktní tvar v zavřeném stavu, zatímco po rozložení se odhalí větší obrazovka pro lepší využití multimédií a produktivitu. Očekává se, že zařízení bude vybaveno displejem s vysokým rozlišením, pokročilou technologií fotoaparátu a elegantním designem, který bezpochyby zaujme. Toto zařízení je z hlediska designu dosti podobné svému předchůdci. Má stejně jako jeho předchůdce dva velké kruhy na přední straně. Zatímco kruh nahoře je modul fotoaparátu, ten pod ním je druhý sekundární displej.

Upoutávka na Pocket 2 / Zdroj: Huawei

Nový procesor: Čip Kirin 9000S 5G

Huawei Pocket 2 bude pohánět čip Kirin 9000S 5G, vysoce výkonný procesor, který slibuje výjimečný výkon a efektivitu. Tento čip je podtaktovanou verzí Kirinu 9000, který byl použit ve vlajkové lodi Huawei řady Mate 60. Čip Kirin 9000S 5G by měl zajistit plynulý a svižný uživatelský zážitek, díky čemuž se Huawei Pocket 2 stane silným konkurentem na trhu skládacích smartphonů.

Kromě čipu Kirin 9000S 5G bude toto zařízení vybaveno také baterií s kapacitou 4520 mAh, která podporuje 66W rychlé nabíjení. Společnost také vylepšila modul objektivu a sekundární obrazovku. Společnost Huawei mezitím potvrdila, že toto zařízení bude k dispozici ve fialové hladké kůži a šedé kůži. K dispozici bude také skleněná verze a také verze, která stále využívá technologii 3D reliéfu.

Datum uvedení na trh: únor 2024

Huawei Pocket 2 bude oficiálně uveden na trh 22. února 2024 ve 14 hodin místního času. Toto datum uvedení je významné, protože se shoduje s technologickou událostí Mobile World Congress (MWC) 2024. Veletrh MWC se bude konat ve španělské Barceloně od 27. února do 2. března 2024. Společnost Huawei může tuto platformu využít k představení telefonu Pocket 2 a dalších inovativních produktů. Společnost možná představí nový notebook vybavený také procesorem Kirin PC.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: ithome.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *