Dočkáme se modelu Huawei P60 Pocket? Certifikace naznačuje, že už je na cestě

Huawei P60 Pocket
Huawei P50 Pocket / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Přesně za 5 dní nám společnost Huawei odhalí svou novou řadu smartphonů Mate 50. Má to být opravdu velkolepé a rovnou čelit nové řadě Apple iPhone 14. Nicméně očekáváme, že na konferenci se představí minimálně čtyři smartphony a ne všechny mohou být z řady Mate 50. V tomto světě nejistot je možné všechno a dokonce i to, že se dočkáme Huawei P60 Pocket, nástupce Huawei P50 Pocket. První informace se o něm objevily na TENAA, což je čínská platforma pro schvalování elektroniky.

Huawei P50 Pocket byl představen v prosinci loňského roku. Přinesl přesvědčivé specifikace a pouze 4G připojení, což je něco běžného pro smartphony Huawei. Teď uplynulo několik měsíců a nebylo by překvapení, kdyby se dočkali právě Huawei P60 Pocket. Údajné pokračování P50 Pocket nese číslo modelu BAL-AL80. Bohužel specifikace nejsou k dispozici v seznamu TENAA. Možná bude tento seznam v příštích dnech aktualizován o specifikace. Je zajímavé vidět Huawei jít alternativní cestou. Koneckonců, specifikace mají tendenci se objevovat před obrázky na TENAA.


Nenechte si ujít:


Aby se neřeklo, že nemáme uvedeny žádné specifikace, máme kapacitu baterie, která činí 4 260 mAh. To je nejlepší kapacita baterie, jakou jsme u skládacích smartphonů tohoto druhu viděli. Je velmi nešťastné vidět, že Huawei nemůže konkurovat na globálním trhu kvůli svým zjevným omezením. Společnost by mohla Samsungu vážně zatopit, ale to nehrozí. Kapacita baterie Galaxy Z Flip4 je 3 700 mAh, zatímco Moto RAZR 2022 má baterii 3 500 mAh. Takže toto nové skládací véčko bude nejlepší svého druhu, když budeme mluvit o kapacitě baterie.

Huawei P60 Pocket / Zdroj fotografie: Tenaa

Tento možný Huawei P60 Pocket bude mít dvoubarevný design. Zřejmě sklo a nějaký druh umělé kůže. Zařízení má také dostat modul se třemi kamerami. Kromě nového skládacího smartphonu jsme se dočkali i druhého zařízení, která má kapacitu baterie 3900 mAh a HarmonyOS.

Mi osobně se nový smarphone na prvních fotkách líbí a vám? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *