Podívejte se na novou mini tiskárnu a super výkonný notebook společnosti Huawei

Huawei
Zdroj fotografie: Huawei

Čínská společnost představila svůj nejnovější notebook plný neuvěřitelného výkonu. Matebook X Pro je vůbec prvním notebookem od čínského výrobce, který podporuje technologie AI. Má 3K 90Hz obrazovku a pohání jej 12 jádrový procesor 12. generace. Technologie Super Turbo v novém MateBooku X Pro poskytuje obrovské zvýšení výkonu.

Model MateBook X Pro má 14,2palcovou obrazovku, která nabídne obsah s rozlišením 3 120 x 2 080 pixelů a obnovovací frekvencí displeje 90 Hz. Podporuje technologii P3 a sRGB barevné gamuty. K minimalizaci odlesků a odrazů využívá optický povlak.

Huawei
Nejnovější MateBook X Pro 2022 v modré barvě / Zdroj fotografie: Huawei

Funkce Super Turbo umožňuje novému notebooku provádět inteligentní optimalizaci systému identifikací různých aplikačních scénářů. Funkce Super Turbo umožňuje notebooku optimalizovat spotřebu energie a poskytovat vyšší energetickou / výkonnostní účinnost.

Huawei
Přednosti nového notebooku / Zdroj fotografie: Huawei

MateBook X Pro má vnější povrch z hořčíkové slitiny a váží pouhých 1,26 kg. Jeho procesor je dodáván s 12 jádry a 16 vlákny. Má certifikaci EVO a je schopen 30W výkonu. Má duální ventilátory poskytující MateBooku X Pro dostatečný tepelný odvod, a ještě k tomu tři přívody vzduchu.


Bude se Vám líbit:


Nejnovější notebook má čtyři mikrofony a šest reproduktorů pro inteligentní hlasový vstup. Huawei uvádí, že jde o první model notebooku na světě, který má tuto funkci. Nové zařízení společnosti Huawei bude dostupné ve dvou barvách, a to brokátově bílé a tmavě modré. Podrobnosti o ceně a dostupnosti nového MateBooku X Pro zůstávají v tuto chvíli neznámé.

Tiskárna Huawei PixLab V1

Jedná se o první tiskárnu, která podporuje HarmonyOS 3.0. Je inkoustová a má spoustu užitečných funkcí jako ladění barev pomocí 3D, sledování teploty barev a úpravu clony.

Huawei
Nová tiskárna PixLab / Zdroj footgrafie: Huawei

PixLab V1 dokáže plně obnovit původní barvu obrázku při barevném tisku a disponuje také technologií Hyper Terminal, která umožňuje bezproblémový tisk z mobilního telefonu. Bezproblémového a rychlého spojení mezi telefonem a tiskárnou je dosaženo přiblížením telefonu k tiskárně. Po připojení lze tiskové úlohy rychle provádět z telefonu. Vyžaduje pouze minimální úpravu konfigurace a uživatelé mohou tisknout soubory ze svých telefonů pouhým kliknutím. Průběh tisku můžete sledovat také z telefonu.

Dostupnost a cena je nám opět neznámá, takže si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *