Konečně! CEO společnosti Huawei odhalil nové designové prvky v jejich systému HarmonyOS 3.0

HarmonyOS
Autor fotografie: Lukáš Drahozal

Nejnovější verze proprietárního operačního systému od společnosti Huawei bude uvedena na trh už zítra 27. července. Před samotným uvedením sdílel hlavní představitel společnosti Huawei video, kde ukazuje nové rozhraní a funkce připravovaného operačního systému HarmonyOS.

Richard Yu je generální ředitel Consumer BG společnosti Huawei Technologies. Právě on před pár hodinami sdílel video ze svého mobilního telefonu. Díky tomu nám odhalil nový design HarmonyOS 3.0 v menším předstihu. Richard Yu řekl, že nejnovější verze HarmonyOS si nejen zachová jedinečné funkce, jako je univerzální karta a chytré složky, ale také je posune na další úroveň. Nová verze operačního systému nabídne pohodlnější možnosti kombinování a skládání karet, podporuje více velikostí chytrých složek a další.

HarmonyOS
Autor: Yu Chengdong / Zdroj: Huawei

Na videu je vidět, že funkce univerzální karty v HarmonyOS 3.0 má spoustu přizpůsobení a podporuje kombinování a skládání karet. Navíc umožňuje současně kombinovat malé a velké komponenty, čímž se zvyšuje efektivita a personalizace.Video naznačuje, že s HarmonyOS 3.0 si uživatelé budou moci upravit velikost složky na ploše. To také znamená, že chytré složky budou podporovat více velikostí v závislosti na vašem výběru. Celkově se očekává, že nová aktualizace přinese významné změny z hlediska rozvržení systému, zabezpečení a provozu.

Jak již bylo zmíněno výše, tak Huawei představí nejnovější generaci svého operačního systému 27. července, tedy už za pár hodin. Očekává se, že ve stejný den uvede také Huawei MatePad, MateBook, Smart screen, tiskárnu a další.

HarmonyOS
Autor: Yu Chengdong / Zdroj: Huawei

Začátkem tohoto měsíce společnost začala uvádět vývojářskou beta verzi HarmonyOS 3.0 na zařízení včetně řady P50, řady Mate 40 a 12,6palcového modelu MatePad Pro 2021. Protokol aktualizací ukázal zásadní vylepšení v designu, propojení více zařízení, výkonu a uživatelské podpory.

Samotné video také později nasdílel leaker, který stojí za řadou klíčových úniků ohledně společnosti Huawei. Na video ukázku nového systému se můžete nyní podívat.

Autor: RODENT950

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *