Majitelé se dočkají! Huawei P30 Lite dostává nové EMUI 12

Huawei P30 Lite
Huawei P30 Lite / Zdroj fotografie: Huawei

Minulý týden společnost Huawei začala na globálním trhu rozesílat nejnovější EMUI 12 pro smartphone P30 Lite. Tato aktualizace přináší velký seznam změn a nových funkcí. Tyto nové doplňky pro P30 lite přinášejí nový uživatelský zážitek a nejnovější možnosti.

Podle informací přichází aktualizace Huawei P30 Lite EMUI 12 ve verzi s označením 12.0.0.225, která se může na různých trzích změnit, ale většina zařízení Huawei P30 lite si ji pravděpodobně zachová v této podobě. Na druhou stranu uživatelé, kteří mají ještě EMUI 10 budou muset stáhnout přes 3 GB aktualizačního balíčku.

Podobně jako u jiných předchozích modelů i Huawei upgraduje toto staré dobré zařízení na nejnovější verzi a funkce nástavby EMUI. Na tomto kroku můžeme vidět posun a vylepšení technologií. Telefon však byl dříve odmítnut z aktualizace na EMUI 11 a nyní přímo přešel na EMUI 12.

Tato aktualizace představuje EMUI 12, které poskytuje intuitivní rozhraní, ovládací panel mezi zařízeními a různé užitečné funkce.


Inovativní interakce

[Písmo]

    Podporuje flexibilnější přizpůsobení písma, kde můžete upravit velikost a šířku písma pomocí posuvníku.

[Neuromorfní téma]

    Aplikuje koncept neuromorfismu na prvky uživatelského rozhraní. K dosažení realističtějšího efektu používá jednoduché barvy, tóny, stíny a světla.

[Inteligentní složky]

    Podporuje stisknutí a podržení složek aplikací na domovské obrazovce pro jejich zvětšení a usnadnění přístupu k aplikacím uvnitř.

[Oznamovací panel a ovládací panel]

    Umožňuje přejetím prstem dolů z levého horního rohu obrazovky přístup k panelu oznámení a zobrazení oznámení a přejetím prstem dolů z pravého horního rohu obrazovky získáte přístup k ovládacímu panelu pro použití zkratek. Přidá ovládací panel zvuku na hlavní panel, aby bylo snazší přepínat mezi různými zvukovými zařízeními a aplikacemi.

[Více oken]

    Umožňuje snadno provádět multitasking v režimu rozdělené obrazovky a odesílat zprávy v plovoucím okně při sledování videí nebo hraní her. Přejetím prstem od levého nebo pravého okraje obrazovky a podržením obrazovky zobrazíte dok pro více oken. Chcete-li sdílet obrazovku, stiskněte a podržte ikonu aplikace v Docku a přetáhněte ji na stranu obrazovky. Případně klepněte na ikonu aplikace a zobrazte ji v plovoucím okně. Později můžete plovoucí okno minimalizovat na plovoucí bublinu pro snadnější přístup.


Bude Vás také zajímat:


Chytrý život ve všech scénářích

[Huawei Share]

    Zlepšuje přenosovou rychlost Huawei Share pro rychlejší sdílení souborů mezi telefony, tablety a notebooky Huawei.

[MeeTime]

    Přidá aplikaci MeeTime, která vám umožní uskutečňovat hlasové hovory a videohovory v HD přes WiFi nebo datovou síť. Přidává podporu pro sdílení obrazovky během videohovorů, což vám umožňuje označit a sdílet klíčové informace ve videochatech.

[Galerie]

    Na kartě Objevit v Galerii můžete vytvářet videopříběhy pomocí předinstalovaných šablon, speciálních efektů a hudby na pozadí. Funkce úpravy videa byly zefektivněny a poskytují další pokyny, jak používat časovou osu a možnosti úprav.

[Bezpečnostní]

    Integruje bezpečnostní záplaty vydané v červnu 2022 pro lepší zabezpečení systému.


Poznámky k aktualizaci:

  • Tato aktualizace nesmaže vaše osobní údaje. Před aktualizací se však doporučuje zálohovat důležitá data.
  • Některé aplikace třetích stran, které nejsou kompatibilní s EMUI 12, nemusí po aktualizaci fungovat správně. Doporučujeme tyto aplikace aktualizovat na nejnovější verzi v obchodě s aplikacemi.
  • Pokud během aktualizace narazíte na problémy, zavolejte na zákaznickou linku Huawei nebo navštivte centrum zákaznických služeb Huawei.
  • Rozložení domovské obrazovky se může mírně změnit.
  • Verzi systému lze vrátit zpět na oficiální verzi EMUI 10 v programu HiSuite. Pokud vrátíte verzi systému zpět, všechna vaše osobní data budou vymazána. Data si proto předem zálohujte.
  • Aktualizační balíček bude po dokončení aktualizace automaticky smazán.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

3 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *