Přibližné datum vydání GTA 6 bylo vyzrazeno z pracovního inzerátu společnosti Rockstar

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Inzerát zveřejněný vývojářskou společností Rockstar Games zřejmě zúžil datum vydání hry GTA 6. Hráči se snaží získat jakékoli podrobnosti o hře GTA 6, která má být jednou z nejočekávanějších her všech dob. A zdá se, že nejnovější „únik“ pochází od samotné společnosti Rockstar, přičemž uživatel Redditu TwistLT rozebírá, co to znamená.

Vývojář hry, konkrétně společnost Rockstar zveřejnila inzerát na pozici lokalizačního testera, pro ruštinu se smlouvou na dobu určitou na 12 měsíců. Píše se v něm: „Společnost Rockstar Lincoln hledá talentované lokalizační testery, kteří mají vášeň pro lingvistiku a lokalizaci her.

„Jedná se o pozici na dobu určitou na 12 měsíců, která se nachází přímo v jedinečném studiu společnosti Rockstar pro vývoj her v Lincolnu ve Velké Británii.“

Mezi povinnosti na této pozici patří „poskytovat konzultace během internacionalizace, pomáhat s výběrem písma, podporou znaků, kontrolou textur, návrhem a prototypováním uživatelského rozhraní atd.“, „provádět korektury všech přeložených textů pro všechny produkty a služby“ a „provádět kontrolu kvality lokalizace, aby byla zajištěna co nejvyšší kvalita finálního produktu“.

Právě tam uvedená konečná odpovědnost vedla uživatele Redditu TwistLT k myšlence, že by se to mohlo přeložit jako „navrhování vydání GTA 6 v příštích 12 měsících“, a to kvůli použití slovního spojení „finální produkt“.

V příspěvku na Redditu se píše: „(Rockstar) by pravděpodobně nenajal jazykového testera jen proto, aby odešel v březnu 2025 a hra byla vydána koncem roku 2025, protože do té doby by hra pravděpodobně potřebovala další testování.“ Některé teorie na Redditu se sice setkaly s odmítavým postojem a tato teorie má své skeptiky, ale většina uživatelů zřejmě souhlasí s tím, že tato teorie má své opodstatnění.

Pravdou také je, že dřívější spekulace potvrdili, že hra GTA 6 má vyjít začátkem roku 2025. Tedy se přepokládá, že vydání pro konzole bude přelom březen / duben. Další teorie o hře GTA 6, o které se začalo hodně mluvit, pochází od uživatele Redditu, který se vyjádřil k jedné z hlavních postav v traileru vydaném společností Rockstar, který lámal rekordy na YouTube, když se objevil v prosinci loňského roku.

S teasem přišel americký rapper Schoolboy Q, který naznačil, že by se ve hře mohl objevit, ať už v rádiu GTA, nebo jako cameo postava. Dalším potenciálním únikem informací o hudebníkovi, který se ve hře objeví, je Anita Ward, jejíž umělecká fotografie je nyní logem GTA 6, dříve to byl banner. Ta je známá především díky písni „Ring My Bell“.

Další únik informací spekuluje o některých hratelných prvcích a minihrách, které by mohly být součástí hry podobně jako tomu bylo v GTA: San Andreas. Je pravděpodobné, že v době vydání hry by mohla být k dispozici i zcela nová konzole PlayStation, konkrétně PlayStation 5 Pro. V tuto chvíli se jedná pouze o úniky, fámy a teorie, oficiální informace od Rockstaru zatím nejsou k dispozici.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: screenrant.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *