Nový chytrý náramek od Huawei se objevil v jedné z databází

Huawei
Zdroj: Huawei

Huawei toho má v plánu hodně. Poslední dobou o něm slyšíme častěji, než je zdrávo, ale to nám nevadí. Po rocích útlumu, kterým společnost čelila, rádi vidíme, že se karty obrací k lepšímu. Čínská společnost minulý rok na podzim představila svůj vlastní čip Kirin 9000S společně s vlajkovou řadou Mate 60. Nyní pro nás chystá vlajkový P70 Pro, který rovněž obdrží čip společnosti. Nicméně, tady vše nekončí, jelikož pro nás čínský gigant chystá hned 2 nové skládací telefony – Pocket S2 a skládačku, která se bude skládat na třikrát.

A teď se ke všem spekulacím přidává ještě nový náramek Huawei Band 9, který byl objeven v malajsijské certifikační databázi SIRIM. Ukázal se tam teprve nedávno s tím, že nám naznačuje jeho brzké globální uvedení. SIRIM dal zelenou novému náramku 6. února 2024 pod modelovým číslem KIM-B19. I když z certifikace neznáme žádné specifikace nebo určité funkce, tak je docela jasné, že to bude vylepšená verze modelu Band 8 z minulého roku.

Loňský Band 8 má velký 1,47palcový AMOLED displej, díky kterému pohodlně přečtete všechny notifikace z něj. Rovněž má i technologii TruSleep 3.0, která je speciálně navržena čínský gigantem. Díky ní se dozvíte přesné údaje o svém spánku a zároveň dostanete personalizované rady, které vám pomohou spánek vylepšit. O sledování srdeční frekvence se postará technologie TruSeen 5.0, která nabízí 7dnový graf s vaším srdečním tepem. Kromě těchto technologií nabízí Band více než 100 sportovních režimů, měření kyslíku v krvi a celodenní sledování stresu. Mnohé zaujme působivá 14denní výdrž baterie, která se z 0 na 100 % nabije za 45 minut.

Huawei žádné datum ještě nesdělil

Přesné datum uvedení nového náramku není známé, avšak můžeme předpokládat, že bude představen někdy v následujících dnech či týdnech společně s nějakými novými zařízeními. Je téměř jisté, že se tento náramek podívá také do České republiky podobně, jako je u nás dostupný Band 8.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *