Únik informací o hraní GTA VI potvrdil, v co jsme doufali

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Na internetu se možná objevilo rozložení ovladače hry GTA VI, které ukazuje, jak se zdá, novou zajímavou herní mechaniku. Je příjemné vědět, že jsme na poslední cestě ke Grand Theft Auto VI. Přesné datum vydání sice neznáme, ale nejasné okno roku 2025 stačí k tomu, abychom věděli, že konec je na dohled.

Po nedávném hovoru k výsledkům společnosti Take-Two bylo naznačeno, že GTA VI vyjde buď v lednu, únoru, nebo březnu, ale revize údajů poskytnutých jen několik dní po jejich zveřejnění nyní zřejmě naznačuje, že hra může být uvedena v dubnu 2025 nebo později. Všechno jsou to samozřejmě jen spekulace, ale je to trochu zábava na ukrácení času. Stejně jako téma dnešní diskuse.

Níže se podívejte na GTA VI v akci.

Jak uvádí Dexerto, oddaní fanoušci GTA VI se vrátili k záběrům z velkého úniku ze září 2022 a použili je k mapování pohybů na vstupy ovladače. Prostřednictvím této metody se jim podařilo odvodit, že GTA VI zřejmě poprvé v sérii umožní hráčům chodit skrčeni, případně se plazit. I když nemohu říct, že bych vždy toužil po tom, abych se v některém z dílů Grand Theft Auto plazil po zemi, dokážu si představit, že se tato funkce osvědčí během stealth segmentů hry.

Zdroj: Dexerto (se svolením autora)

Předpokládá se, že pro přechod na přikrčení je třeba podržet klávesu L3, ale je samozřejmé, že to zůstává ve fázi spekulací. Od úniku sestavení do finální verze se toho mohlo hodně změnit, takže vše berte s velkou rezervou.

Mezi další odhalené ovládací prvky patří R3 pro přepínání ruky, ve které držíte zbraň, a trojúhelník/Y pro sbírání předmětů. Doufejme, že se za několik měsíců dočkáme prvního oficiálního pohledu na hratelnost GTA VI.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: dexerto.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *