Řada Huawei Mate 50 má výkonné ochranné sklo Kunlun, ochrana displeje dostala novou úroveň

Huawei Kunlun
Zdroj fotografie: Huawei

Řada Huawei Mate 50 toho má v sobě hodně k prozkoumání. Společnost v něm použila některá z nejlepších řešení a technologií, díky čemuž je pro uživatele nejreflexivnějším a nejkomplexnějším gadgetem. A pokud jde o ochranu, společnost použila pro řadu Huawei Mate 50 extra pevná skla Kunlun.

Co je sklo Kunlun?

Společnost Huawei dobře chápe, že jediné poškození smartphonu promění úsměvy uživatelů v hromadu stresu. Dále k většině těchto poškození dochází v důsledku nepozorných pádu. Proto společnost přišla s řešením, které váš smartphone nejen ochrání, ale udrží ho v bezpečí ve většině situací.

Následně společnost Huawei představila sklo Kunlun. Tato úprava bude na dvou hladkých kožených verzích u série Mate 50. Společnost uvádí, že tato bezpečnostní skla prošla 24hodinovým vysokoteplotním růstem nanokrystalů, 108 mikrokrystalickými surovinami, speciální metodou zpracování panelů a procesem tavení drahých kovů při 1600 stupních s příměsí platiny.


Bude Vás také zajímat:


V souladu s tím vylepšené částice a houževnaté nanokrystaly skel Kunlun chrání vaše zařízení a činí je poměrně odolným a houževnatým vůči pádům a prasklinám. Společnost navíc na skla nanesla vysoce intenzivní ochranné prvky.

Huawei Kunlun
Zdroj fotografie: Huawei

Díky tomu jsou displeje pevné jako skála a ochrání váš smartphone v každém ohledu. Na druhé straně tyto ochranná skla získaly švýcarskou certifikaci odolnosti proti pádu s pěti hvězdičkami. Proto i po více než desetinásobném pádu telefonu zůstane vaše zařízení zcela nepoškozené.

Dynamická skla Kunlun udrží displej mimo dosah poškození. Celkově vzato, Huawei udělal své smartphony Mate 50, poměrně odolné a intenzivní proti všem nástrahám okolí a uživatelsky přívětivé pro své fanoušky.

Pokusíme se dále o těchto ochranných sklech zjistit ještě mnohem více informací.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *