Řada Huawei Mate 50 vyjde v srpnu nebo září

Huawei Mate 30 Pro
Autor snímku: THAM YUAN YUAN / Zdroj fotografie: Pixabay

Nová vlajková loď Huawei Mate bude dostupná již tento srpen nebo září. Řada se tak dostane na trh společně s vlajkovými telefony jiných výrobců. Bude konkurovat vlajkové řadě od Honoru či Applu, což je už opravdu velký kalibr. Pan Shiguan, ředitel továrny od Honoru zase uvedl, že nový Honor bude k dispozici společně s inovativním hardwarem i softwarem, na který se vyplatí počkat. V tuto chvíli nemáme žádné další informace o zjevně nadcházejícím skvělém smartphonu.

Dále jsme se od Shiguana dozvěděli, že vydání řady Huawei Mate 50, které bylo původně v plánu na červenec, se odložilo až na srpen či září. Nicméně, HarmonyOS nic takového nečeká a my se verze 3.0 dočkáme již v červenci. Řada Mate 50 společnosti bude mít v sobě čipovou sadu Snapdragon 8 Gen 1 4G. Bude se dodávat s krytem, který zařízení dodá podporu sítí 5G. Fotoaparát má být v porovnání s řadou P50 o kus lepší s tím, že v něm bude nejnovější HarmonyOS 3.0, které je ještě pohodlnější než jindy předtím.Už v minulém roce jsme se dočkali zajímavých informací o HarmonyOS 3, jelikož byla zveřejněna předoficiální verze s názvem „Developer Preview HarmonyOS 3“. Tato verze má pokračovat v bezkontaktnosti a možnosti dostat se na téměř jakékoli zařízení. Na tom si Huawei opravdu hodně zakládá, a daří se mu to opravdu skvěle. Jen si připomeňme, že HarmonyOS nalezneme v hodinkách, reproduktorech, smartphonech, klimatizaci, myčce nebo ledničce. Každým měsícem je ten pokrok viditelnější.

Dále se Huawei pochlubil svými úspěchy v oblasti duševního vlastnictví. Na ceremoniálu v Shenzhenu společnost uvedla, že do konce minulého roku stihla podat celkově přes 200 000 patentů. To číslo je skoro až neuvěřitelné, především je mezi nimi zahrnuto 5G a 6G připojení, ve kterých Huawei celosvětově vede.

Za posledních pět let byly patenty Huawei spojené s komunikačními technologiemi 4G a 5G pro více než 2 miliardy mobilních telefonů, uvádí společnost. Huawei navíc v rámci svého patentového závodu 4G/5G využil ve více než 8 milionech automobilů za poslední rok.

Výdaje Huawei na výzkum a vývoj dosáhly v roce 2021 142,7 miliardy juanů, což představuje 22,4 procent ročních tržeb společnosti. Na tomto můžeme docela jasně vidět, jak si Huawei dává na svých produktech záležet.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *