Návrat na vrchol? Huawei s modelem Mate 50 vyřešil dilema ohledně 5G sítě

Huawei Mate 50 přijde brzy
Huawei Mate 40 Pro / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Čínský výrobní gigant Huawei dělá vše, co může, aby do svých smartphonů vrátil 5G kompatibilitu. Společnosti se to nyní skutečně daří, a objevují se nové zprávy, které to dokazují. Konkrétně se uvádí, že Huawei dokáže předělat 4G zařízení na 5G během pár sekund. Kromě toho je řada Huawei Mate 50 nyní v závěrečné fázi testování. Tento smartphone bude nejen dodáván s vlajkovým procesorem Snapdragon 8+ Gen 1, ale bude také bude podporovat 5G sítě.

Nový Huawei Mate 50 bude používat řešení, které se nazývá „5G ochranné pouzdro“, aby umožnilo novému telefonu dosáhnout připojení k 5G síti. Takové „plug-in“ řešení je tím nejlepším řešením pro nadcházející Huawei Mate 50. Zatímco si budeme užívat technologii 5G, tak nám bude nabídnut nový operační systém HarmonyOS 3.0.

Očekává se, že řada Huawei Mate 50 bude představena v srpnu. I přes to všechno je jisté, že stále neexistuje přímá podpora 5G. I když dostane nejnovější procesor Snapdragon 8+ Gen 1, tak stejně bude podporovat pouze 4G. Podle předchozích úniků se neočekává, že řada Huawei Mate 50 bude mít méně než tři verze. Model Mate 50 přinese výrazně vylepšenou verzi sestavy fotoaparát. Kvalita obrazu a vlastní optimalizační schopnosti Huawei jsou stále na špičkové úrovni.Řada Huawei Mate 50 bude brzy k dispozici

Je známo, že Huawei se na trhu chytrých telefonů dostalo do složité situace. Od četných zákazů se společnost snaží přežít na trhu v oblasti smartphonů. Přestože se společnost nevzdává trhu se smartphony, tak už dříve prozradila, že v současnosti s konkurenty nesoutěží, ale snaží se přežít. Kromě spekulovaného srpnového data představení se objevují také zprávy, že řada Huawei Mate 50 dorazí už nyní v červenci při představení systému HarmonyOS 3.0.

Ke konci roku 2021 měl systém HarmonyOS více než 220 milionů aktivních zařízení. V současné době podporuje aktualizaci HarmonyOS více než 100 modelů mobilních telefonů Huawei. Před pár dny Huawei spustil vývojářskou preview verzi HarmonyOS 3. Tento systém pokračuje v inovacích kolem tří základních hodnot systémové architektury, HyperTerminal, jednorázového vývoje a multiterminálního nasazení. To přináší systémové možnosti a vývojové nástroje do komplexního upgradu.

Vývojářská preview verze HarmonyOS 3 navíc přináší heterogenní síťovou technologii. To umožňuje distribuované funkce pro podporu více zařízení. Například mobilní telefon, chytrou obrazovku a 4 reproduktory lze spojit do super terminálu 6 zařízení. Videa z mobilních telefonů si tak mohou užít i velkoplošný a 5.1kanálový filmový zážitek. Kombinace mobilních telefonů, tabletů a počítačů přináší vylepšenou verzi spolupráce na více obrazovkách.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: mydrivers.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *